Register | Login
Attackpoint - performance and training tools for orienteering athletes

Discussion: geriau bėg

in: Elvis; Elvis > 2016-08-31

Aug 31, 2016 3:25 PM # 
Cambas:
Žinoma smagiau su asmeninėm legendom. Bet negerai paskutinėm minutėm spręst tokius reikalus. Juo labiau, kad dalint iš anksto negalėsit, kad nesužinotų chebra iš anksto savo skaidymų. Tai kur paduosit tas legendas? Kas dėsis jas bėgdamas, kas sustos ir aukos laiką? Galbūt dauguma elito sportininkų jų net neims, kad negaišt laiko (nesužinosi kol neišmėginsi realybėj). O jeigu dar paduosit kažką netaip, tai išlys ir per antrą galą.
Pasilieku prie nuomonės 'jei gali šito darbo nedaryt, tai nedaryk, būk geras'. Nes estafečių pagrindinis įspūdis susidarys nuo trasų planavimo, žemėlapių kokybės, arenos vaizdo, parodomojo KP ir kt. Legendos nebus nešantis veiksnys for sure. Bet jeigu kažkam iš galimų prizininkų bus bėdų dėl legendų, tai gali vaizdelį ir sugadint :)
Advertisement  
Aug 31, 2016 3:38 PM # 
Elvis:
Aha, aš irgi pagalvojau, kad per vėlai prisiminiau šį reikalą, dabar iš principo per vėlu (nes mano idėja būtų duoti tik norintiems, o ne visiems, nes gal kam maišys, o tam reikėjo susirinkti info registracijos metu, kuriems sportininkams reiktų legendų). Legendas manau galima buvo sumėtyti į žemėlapių maišelius (nežinau kokie žemėlapiai bus, bet tikiuosi ne tie neperšlampami), nors jeigu lytų, tada legendų išsitraukimas iš maišelių startavus tikrai gautųsi farsas :)
Sep 1, 2016 8:03 AM # 
mndgs:
Noretusi kad zemelapiai butu neperslampami, nes maiseliai bent man asmeniskai trukdo skaityti, o isemus is maiselio atsiranda problema kad zemelapis nusitrina per lenkimus. O spauda/medziaga galetu buti kaip buvo WMOC siemet - zemelapiai slapi kaip skudurai buvo per lietu, o nieko neatsitiko nei spaudai nei plyso kazkas.
Sep 1, 2016 9:09 AM # 
Elvis:
Na čia skonio reikalas - man pvz. smagiau, kai žemėlapiai normaliuose (neužsegamuose, priglundančiuose) maišeliuose, nei lankstyti tuos kietus neperšlampančius žemėlapius, kurių po to kartais ir nuskenuoti normaliai nebeišeina.
Sep 1, 2016 9:33 AM # 
Cambas:
WMOC'e popierius buvo geras. Nešlampamas, bet lankstės, panašiai, kaip standartinis. Nors ir A3. Primintų pastorintą sviesto pakelio popierių ar kažką panašaus. Legendos, taip pat buvo ant to paties popieriaus, todėl nebūtinai reikėjo legendonešių, ir visiškai nereikėjo izoliacijos.
Galėsiu per LČ atvežt.
Gal pats popierius per brangus standartinėms varžyboms, prie progos paklausiu pas estukus.
Sep 1, 2016 10:31 AM # 
a.v.:
Toks neperšlampamas kaip per šių metų LČ maratona tai geriau jau prastas maišelis nei tas skardos gabalas

This discussion thread is closed.