Register | Login
Attackpoint - performance and training tools for orienteering athletes

Discussion: susikaupes

in: Katashunis; Katashunis > 2016-09-06

Sep 7, 2016 2:22 PM # 
Cambas:
Reiskias susikaupes mynei trasa. Kokios cia dar pasalines mintys? Mintys turėtų kamuot maždaug tokios:
- Iš kairės, dešinės ar tiesiai?
- truputį paspausiu/atsipūsiu šitam keliuke;
- bl... kaip sunku į tą kalną. Net pėsčiom;
- ar toli dar tas maitinimas?;
- vėl užkliuvau už šaknies. fcn;
- ar dar daug liko, jzmrj???
- gaidys tas žemėlapio autorius, nieko nesužymėjo.
- įdomu kur tas Markovas prapuolė. Gal atsiliko?
Advertisement  
Sep 7, 2016 4:54 PM # 
Aras:
Gal galėtumėte "fcn" iššifruot? Kažkas nelabai mandagaus, bet nepagaunu.
Sep 7, 2016 5:56 PM # 
nerimka:
cia guglis man pasake. nezi nau kas tai parase. laikykim trai mano fantazijo0mj
"Del c-to girdejau visokiu atsiliepimu. Atrodo lietuviai del savo kaltes tiesiog ne gali „sesti“ visada kaltina zemelapi. Tik kazkodel isvaziave i uzsieni gauna i kaulus desimtimis minuciu. Pasirodo lietuviui orientacininkui svarbiausi yra keliukai, nes tik jais jie orientuojasi. 5m horizontalės jie nekencia, nes nesupranta. O be to buvo tamsu, lynojo ir trasos buvo tikrai rimtos. Mano dalyje (40 proc ploto) zmones nesuprato pirmo punkto. Pazymejau viena astria griovele horizontalemis ir per ja ejo punkto apskritimas. Visi pagalvojo, kad tai griovele desiniau uz gero cm ir metesi ne i ta puse. Taciau visiskai neatsizvelge i visa vreljefo visuma, aplinkinius objektus. Egio dalyje kazkokiu provezu truko, tai beveik visi kazko kito tikejosi. Pagal zmoniu nuomone cempionatams liko tik parkiniai miskai, kur beveik nera praeinamumo skirtumu, kur viskas aisku ir „sesti“ sunku."
Sep 8, 2016 10:48 AM # 
Katashunis:
As manau, kad vietove buvo viena nuostabesniu ant Lietuvos. Trasos buvo puikios, gal truko vieno dar ilgesnio prabegimo, bet neanalizavau zemelapio, tai negaliu pasakyt ar toks variantas buvo imanomas. Zemelapis tikrai buvo geras, gal prabegamumas buvo ne visur taikliai suzymetas, bet cia tikrai nera didelis brokas, nes tai tokia kintanti tiek ir pati savoka tiek ir realybe, kuri gali buti paskutinę savaite miške pasikeisti paleidus družbas į darbą. Aš tai jokiu būdu nekaltinu nei žemėlapio, nei trasos, nes sąlygos visiems buvo vienodos. Jei visos tokios klasikos būtų, tai būtų puiku. Visiskai sutinku del Lietuviu lygio ir keliuku. Nedosni Lietuva vietovemis, kuriose reiketu istikruju pademonstruoti tikrus igudzius. Taves visada laukia keliukas uz 100-200 metru. Tokie ir esam.
Atsakant Cambui, tai tik ilgas praejimas man pasirode su variantu, kiti tokie daugiau maziau akivaizdus, tik "micro route" turėjo didelę reikšmę, nes buvo galima rimtai strigti. As tik itariu, jog nebuvau pakankamai susikaupes. Reikejo po trasos is karto uzsirasyt viską.

This discussion thread is closed.