Reljefą iš esmės dabar gauni iš LIDAR duomenų, braižytojui reikia jį pritaikyti (padaryti gerai suprantamu bėgikui - palikti esmines orientavimuisi reikalingas formas, tai pagrinde darbas vietovėje įvertinant sportininkų greičius). Kadangi dabar labai paprasta pasidaryti horizontales nors ir kas pusę metro - atsiranda didelė pagunda palikti daug formų linijų(pusinių), kurios tik apsunkina žemėlapio skaitomumą. Braižytojai dažnai neatsispiria šitoms pagundoms ir gaunasi Š. Aš manau, kad net ir Kireilis2009 yra geriau nei Kireilis2017. Pvz:.
Mėlyna rodykle pažymėjau tariamą bėgimo kryptį, bent jau aš bėgdamas nesuvokčiau ar rožinė pusinė horizontalė reiškia šlaito kylimą ar krytimą, manau ir dabar buvo galima pravesti pagrindinę horizontalę taip kaip buvo 2009m(pusinė) ir nedėti tos pusinės visai. Raudona rodykle pažymėjau lomą, kurios nebuvo 2009m, greičiausiai vietovėje jos irgi nebūtų galima normaliai apčiuopti (nėra ir Mažulio žemėlapyje), bet čia jau aišku negaliu tvirtinti, reikėtų patikrinti...