Register | Login
Attackpoint - performance and training tools for orienteering athletes

Discussion: Sunku tiems orientacininkam...

in: Katashunis; Katashunis > 2018-06-06

Jun 7, 2018 8:13 AM # 
mndgs:
Sunku tiems orientacininkams itikti :)
Tai trasa per paprasta, tai persunki, tai keliuku per daug, tai tik kryptim punktus imti, tai zalio perdaug, tai pelkiu permazai, tai zemelapis blogas, tai praeinamumas netaip pazymetas
Advertisement  
Jun 7, 2018 2:01 PM # 
Katashunis:
Nelengva. Bet Edgaras jau perlenkia lazda kai kur. Laukiam Silenu.
Jun 7, 2018 4:29 PM # 
Aras:
Įdomumo dėlei- kurie punktai buvo padjobani?
Jun 7, 2018 5:36 PM # 
Katashunis:
Pirmas antras ne stebuklai, gali pamatyt, gali nepamatyt. 8-9-10 tokiu atstumu nuo krasto kp stovet negali, nu bet cia smulkmena. 8 ir 10kp prasmes nesuprantu. Kas su ilga apranga, arba kam px susidraskyt kuna, puiki vieta demonstruoti sugebejimus. 15kp nu tarkim techniškas kp, bet šiaip tai nesamone. 16kp gali pasikuisti gerokai tame tankumyne. 19kp kaip ir 15kp Edgaro megstami, kai gali suprasti horizontale atsigules, arba gali nesuprasti. Pelkes interpretuotinos. Aš tiesiog nesutinku, kad tarkim atbėgus tu beveik kiekvieno kp rajone turi atspėti kur stovi kp. Taškiniai orientyrai prasto matomumo gabaluose nėra kažkoks meistriškumas. Amtras dalykas, jei jau iš mūsų reikalaujama tokio detalaus orientavimosi, tai ir žemėlapis turi būti be priekaištų, ir trasa užnešta taip pat. Tarkim 18kp jums atrodo atspaustas teisingai ? Pagal mane jis net ne toje kalniuko pusėje. Čia detalės žinoma, gal kažkas kaifuoja nuo to, braižydamas trasa, ir statydamas ją, bet bėgant ją malonumo jokio nejauti. Mano supratimu tai tiesiog iš šūdo bandymas išspausti kažką. Tokioje vietovėje tiesiog nėra kitos išeities kaip gaudyti ant urvelių.
Jun 7, 2018 6:34 PM # 
mndgs:
18 lyg man gerai.., atspausdinta virs kalniuko centro, legenda siaurine puse, o kaip kitaip, nespausdinsi gi paslinkto nuo orientyro jei gerai suprantu.. Nebent ant siauresnio mikro kalnelio buvo punktas, bet lyg gerai stovejo?

Gal tik del 2 sutikciau, nes ten siuksliuku kruva buvo:) Pirmas tai isvarta rode kur ieskoti.

Nebegai antradieni, va ten tai zemelapio kokybe dabar:) Smagu kad kazkas stengiasi daryt, organizacija tai tikrai super, o del trasos - nereik is masiniu visada tiketis cempo lygio vietoviu. O megejams jei tokiu pritrauktu "urveliai" nemanau kad maiso, atbegus 30 metru atstumu visi punktai/orientyrai matesi
Jun 7, 2018 7:31 PM # 
andriusj11:
gal žemėlapį įdėsit kas nors? Ačiū
Jun 8, 2018 5:46 AM # 
Katashunis:
Mindaugai, sutinku, kad Edgaras stengiasi, daro pagal save teisingai. Sėkmės jam, bet šitaip jis neužkariaus masinių rinkos Vilniuje. Apie antradienius nėra ką kalbėti, jie jau žemiau kritikos pasirito.

Neturiu prie savęs žemėlapio. Nebent pirmadienį.
Jun 8, 2018 4:59 PM # 
Elvis:
Sveikinu tapus kiečiausiu V35 grupės veteranu (pagal reitingus) ;)
Jun 8, 2018 7:04 PM # 
Katashunis:
Valio :)

Please login to add a message.