Register | Login
Attackpoint - performance and training tools for orienteering athletes

Discussion: 18

in: Katashunis; Katashunis > 2020-03-31

Mar 31, 2020 3:03 PM # 
Aras:
18 punkto manau reikia ieškoti iškart po to kai paimi 17. O jei jį žymiesi pakeliui bėgdamas iš 10 į 11, tai kaip ir nesiskaito:-)
Advertisement  
Mar 31, 2020 4:56 PM # 
Katashunis:
18kp nepaemiau, nes stengiausi begti greiciau, ir po 2min stoviniavimo ir bandymo suprasti kas ir kaip buvau piktas, labiausiai ant saves, kad nesugebu suvokti kur randuosi. Is 10 begdamas i 11 taip pat nesupratau nieko, taciau jauciausi saugomas priekyje esancios proskynos, kuria, deja, ir teko pasinaudoti susiorientavimui. Keista, tačiau tik po tavo pastabos pagalvojau, kad beveik visada visiška pasimetu jei žemėlapyje nėra to, kas yra vietovėje. Kiek begau ant pasikeitusiu zemelapiu, as nesugebu suvokti kad jie pasikeite, nors tai zinau, ir begu tarsi viskas butu ok. Galiausiai tik proskynu susikirtimai gelbėja :) Iš dalies dėl to ir buvo/yra pikta ant masiniu neatnaujnamu zemelapiu, kur bandai vis kažką pritaikyti, kai galiausiai nuvažiavęs į normalias varžybas ant naujo žemėlapio irgi bandai pritaikyti, vietoj to kad suprastum jog vietovė yra tokia kaip pavaizduota žemėlapyje. Nieko naujo aš čia nepasakiau, tik smegenų savo negaliu perprasti :)
Mar 31, 2020 5:14 PM # 
Aras:
Masinių žmėlapiai, būna, kad naujinami kas 2 sav. (neperlenkiu- pvz., Baronai, Skrebelio ež.) Atsiranda autoriaus akiraty koks urvelis, kuriame telpa prizmė, arba vienišas neišsiskiriantis medis- štai ir atnaujinimas jums:-)
O į 11 man ne taip sėkmingai susiklostė, mat riba ar proskyna man ne tas pats. O dar tie kirtimai esami ir ne.
Mar 31, 2020 5:55 PM # 
TadasK:
Aš šeštadienį bėgau šitą trasą (užtrukau 56:25) ir taipogi visiškai pasimečiau bėgdamas į 18 kp :) Nubėgau kirtimu paskui pavytą Edvardą gerokai per toli ir dar kairiau :) Paskui pavyko atsitokėti ir šiaip ne taip surasti punktą. Smegenys iš tiesų keistai priima informaciją, kai matai nepažymėtus dalykus - tas kirtimas visiškai atėmė reljefo suvokimą :)
Bent jau į 11 kp pavyko neblogai nubėgti, nors ir bandė smegenys neklausyti.
Mar 31, 2020 6:01 PM # 
Aras:
Ponai, gi šlaitas į punktą atveda, tik šlaitas.
Mar 31, 2020 6:31 PM # 
Katashunis:
Kas orientuojasi reljefu, kai riba veda i kp ? Ir riba, bent jau pradzioje kazkokia egzistuoja, ir net kryptis kazkur ten pataiko.

Please login to add a message.