Register | Login
Attackpoint - performance and training tools for orienteering athletes

Discussion: Str8 kompasai

in: sp; sp > 2020-04-01

Apr 2, 2020 9:15 AM # 
TadasK:
Aš jau du Str8 Original kompasus sudaužiau, tai nusivylęs jų korpuso patvarumu.
Pirmas tarnavo metus ir buvau patenkintas. Bet paskui, nugriuvus naktinėse, įskilo korpusas ir susiformavo beaugantis burbulas. Man jį gamintojas nemokamai pakeitė, nors ir garantija jau buvo neseniai pasibaigusi. Gamintojo požiūris į klientą labai geras, nes šiaip neprivalėjo keisti, juk dėl mano kaltės įskilo korpusas.
Antrasis pakeistas kompasas tiesiog nulūžo su visa kapsule ir rankoje liko tik piršto laikiklis su platforma. Tai įvyko Igtisos taurės naktinės trasos pabaigoje (visa laimė, kad ne vidury), tai be kompaso buvo labai "smagu" pabaigti naktį trasą :)

Dabar įsigijau Silva Race Jet, bet ten, pasirodo, brokuota partija iš 2019m serijos su atsirandančiu iš niekur burbuliuku. Jį man pakeitė, bet jau ir šitas, vakar bėgant pirmą kartą miške, suformavo burbuliuką. Dabar man patarė palakstyt su burbuliuku, kol gaus naują SIlva partiją ir pakeis kompasą, tikintis, kad ten jau nebus broko.

Nesiseka juodai man su tais "premium" klasės kompasais :)
Advertisement  
Apr 2, 2020 10:45 AM # 
vyc:
Teks grįžt prie basic'o :)
Apr 2, 2020 11:17 AM # 
TadasK:
Turiu neužmušamą senuką Moscompass model 11, pirktą už 20 EUR, kuris gelbsti tokiose situacijose :)
Apr 2, 2020 12:58 PM # 
Orinimus:
Sandra kam tau tas kompasas?! Užsiaugink ilgesnį nykščio nagą, vietoj lako nusipiešk gražią tiesią raudoną liniją ir atitiks geriausius šiuolaikinius prietaisus.
Apr 3, 2020 6:45 AM # 
sp:
Negaliu be kompaso, nuo įtampos pradėtų sproginėti smegenys :)
Mano patirtis gera tiek su silva, tiek su str8, tikrai laiko, nors kliūvu dažnai. Labiau gal finansiškai skausminga buvo, kad sudužo 75-90 Eur :)

Please login to add a message.