Register | Login
Attackpoint - performance and training tools for orienteering athletes

Training Log Archive: HannaN

In the 31 days ending Mar 31, 2012:

activity # timemileskm+m
  Löpning7 6:44:00 39.77(10:10) 64.0(6:19)
  Styrketräning6 3:25:00
  Skidåkning2 2:50:00 27.03(6:17) 43.5(3:54)
  Total12 12:59:00 66.8 107.5

«»
2:13
0:00
» now
ThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSa

Sunday Mar 18, 2012 #

Styrketräning 50:00 [3]

Lämmittelyä kuntopyörällä 10 min, sitten kaikki muut paitsi eilen treenatut lihakset saivat kyytiä

Saturday Mar 17, 2012 #

Löpning 58:30 [4] 10.2 km (5:44 / km)

Jee, lumet sulaa! Eka lenkki ilman nastoja. Ja kovaa meni! Tai no jaa, ainakin mun kuntoilijamaailmassa toi on kovaa vauhtia. :D

Styrketräning 25:00 [3]

Hartioita, olkapäitä, nilkkoja, vatsaa = kaikki heikot ongelma-alueet

Thursday Mar 15, 2012 #

Löpning 44:00 [3] 7.1 km (6:12 / km)

Wednesday Mar 14, 2012 #

Styrketräning 50:00 [3]

Tuesday Mar 13, 2012 #

Löpning 50:00 [4] 8.3 km (6:01 / km)

Styrketräning 15:00 [3]

Sunday Mar 11, 2012 #

Löpning 28:00 [2] 4.0 km (7:00 / km)

Styrketräning 15:00 [3]

Saturday Mar 10, 2012 #

Löpning 2:13:00 [3] 19.9 km (6:41 / km)

Friday Mar 9, 2012 #

Styrketräning 50:00 [3]

10 min lämmittely kuntopyörällä, 40 min lihaskuntoa. Olkapää-yläselkäliikkeitä paljon. Pitäisi saada tätä jännityspäänsärkyä kuriin.

Wednesday Mar 7, 2012 #

Skidåkning 50:00 [3] 11.5 km (4:21 / km)

Tuesday Mar 6, 2012 #

Löpning 49:30 [4] 8.3 km (5:58 / km)

Monday Mar 5, 2012 #

Löpning 41:00 [3] 6.2 km (6:37 / km)

Sunday Mar 4, 2012 #

Skidåkning 2:00:00 [3] 32.0 km (3:45 / km)

Väsytti aika lailla todella kiireisen viikon jälkeen. Onneksi oli ihan mahtava keli! :)

« Earlier | Later »