futás 1:12:14 [3] 14.1 km (5:07 / km) +210m 4:46 / km

futás 48:24 [3] 9.3 km (5:12 / km) +100m 4:56 / km

Nem terveztem ma futni, de mégis.

Sunday Sep 17, 2017 #

1 PM

tájfutás 18:00 [4] 4.3 km (4:11 / km)

Sprint Váltó seniorba! Első futóként toltam,elég jól éreztem magam ahhoz képest, hogy a pihenőm elég kevésre sikeredett.Én hoztam a maxot, de sajna a dobogó messze volt, hogy felálljunk rá! :-((((

Saturday Sep 16, 2017 #

10 AM

tájfutás 15:37 [4] 3.2 km (4:53 / km)

ROB selejtező Gyulán!Megpróbáltam nyugodt és jó futással abszolválni a pályát, ami elég jól sikerült!
4 PM

tájfutás 15:24 [5] 3.4 km (4:32 / km)

Döntő! Ez már technikásabbra sikeredett a délelöttitöl, az elején lassabb voltam, de a végére begyorsultam, de csak 4. helyet csíptem el, 3 mp maradtam le a bronzról! :-(((

Wednesday Sep 13, 2017 #

5 PM

tájfutás 20:00 [3] 2.5 km (8:00 / km)

Fehér lapos svéd pályás 9 menettel, jó kis pörgős irányváltásokkal, nagyon tetszett!

Tuesday Sep 12, 2017 #

12 AM

futás 21:44 [2] 3.5 km (6:13 / km)

Levezetésként meg a rekordtánon egy kis repülőkkel zártam a mai edzést.
11 AM

tájfutás 18:19 [4] 3.7 km (4:57 / km)

Nyeste elküldte nekem a vasárnapi MCSB pályáját, mert kiváncsi voltam, hogy mit tudtam volna jönni. Alapos bemelegités után elkezdtem....a lezárásokkal nagyon jó pályát csináltak. Végig kellemes iramot tudtam menni, sok egyetemistát kerülgettem. A körcsanok területén sok kis kapu zárva volt,így többet kellett szaladgálnom. Edzésnek azért jó volt.

Monday Sep 11, 2017 #

futás 52:39 [3] 9.0 km (5:51 / km)

Egy kicsit tartottam, hogy milyen lesz a bokám, de szerencsére nem éreztem. Megtette gyümölcsét a sok fagyasztás.

Saturday Sep 9, 2017 #

9 AM

tájfutás 20:19 [4] 3.1 km (6:33 / km) +105m 5:36 / km

Megyei sprint VB! Egész jól ment a térkép cseréig, becsúszott egy kis hiba. :-((((

Thursday Sep 7, 2017 #

futás 59:28 [3] 10.2 km (5:50 / km)

Bemelegités, majd ismét salakos atlétika pàlyàn fartlek 26x(100m gyors-100m laza)..levezetés!

Wednesday Sep 6, 2017 #

11 AM

tájfutás 1:25:41 [3] 11.0 km (7:47 / km)

Egy kis térképes edzés itt-ott!

Monday Sep 4, 2017 #

9 AM

futás 41:22 [4] 7.0 km (5:55 / km)

Laza kocogàs, benne az éves kötelező fizikai 2000m 7:08. -egyàltalàn nem kivànta a testem, ezt a tempós mozgàst!!- (de fàradtan nem is rossz:-/ )

Sunday Sep 3, 2017 #

10 AM

tájfutás 19:42 [4] 4.6 km (4:17 / km)

Nyiregyházi sprint délelőtt.Egészen jól ment, az iram is elfogatható volt, bár két átmenetet szerintem rossz irányban fogtam.
2 PM

tájfutás 17:12 [4] 3.8 km (4:32 / km)

Nyiregy délutáni futam. Az elején becsúszott egy hiba, de aztán már jobban ment, itt a tempósabb futás már nem esett jól!

Friday Sep 1, 2017 #

10 AM

futás 51:35 [3] 8.5 km (6:04 / km)

Alapos bemelegités salakos atlétika pályán fartlekkel 6x (100m gyors-100m laza-200m gyors- 100m laza), majd levezetés, jól esett!