Kerékpár/ MTB 48:05 [3] 9.47 km (5:05 / km) +162m 4:41 / km
ahr:109 max:149 shoes: Cannondale FLASH29

12 PM

Kerékpár/ MTB 59:42 [3] 18.19 km (3:17 / km) +555m 2:51 / km
ahr:163 max:175 shoes: Cannondale FLASH29

Kazincbarcika-Borsod MTB bajnoka sorozat.
Nagyon jól ment. Szokásomhoz hűen közepesen kezdtem, majd körről körre fokoztam a tempót. A körülöttem lévőket leraktam, és sok előttem rajtolót bedaráltam. Magyar Karcsi ragaszkodott nagyon hozzám. Felfelé, és lendületes egyenesekben erősebb, gyorsabb voltam, de volt egy lefelé kombináció, amit úgy ítéltem meg, hogy lábon biztonságosabban, és gyorsan is teljesítek. Ezeken a futós szakaszokon Karcsi mindig megelőzött, és elnyúlt tőlem 60-80 métert. Ezeket fáradtságosan behoztam, de az utolsó körben Karcsi is bekapcsolta a rakétákat, és nem maradt esélyem lehajrázni. Nagyon élvezetes, és komoly csatát vívtunk!
A versenyről: a pálya kijelölése változatos volt. A rendező vérprofin végezték a feladatukat. Gördülékeny volt a nevezés, nem okozott gondot a helyszíni nevezés sem. Pontosan meg voltak a rajtok, úgy ahogy a kiírásban szerepeltek. Az eredményhirdetés is pontosan kezdődött, és nem volt felesleges időhúzás. Tartalmas volt a rajtcsomag. Kreatívak volt az érmek, és a tisztelet díj is belefért. Nekem nagyon ízlett a bolognai spagetti, amit meg kellett sóznom, de inkább, minthogy elsózták volna. Szóval nem történt semmi különös, csak egy verseny meg lett úgy rendezve, ahogy egy versenyt meg kell rendezni! KÖSZÖNJÜK!!!

Rakodó-Viadukt.
Valós idő: 1 óra 1 perc, csak nem állítottam le az órámat.
32 percig c sak felfelé futottam. A célt, hogy 130 alatt tartsam a pulzust, sikerült teljesíteni. Holnap bringa verseny, és nem akartam kiégetni nyüzöge testem. Jól esett, bár a savóson lefelé a piros jelzés teteje nagyon be van dőlve 5-6-7-8-9... fa által.