Tájfutás2 1:25:00 5.78(14:43) 9.3(9:08) 306

MoTuWeThFrSaSu

Saturday Apr 1, 2017 #

12 PM

Erősítés / nyújtás warm up/down 5:00 [1]

Valami gimnasztikát ma is végeztem a verseny előtt. Érdekes hogy a rajt ugyanott volt mint tegnap, ellenben a cél 3 km-rel arrébb :)

Tájfutás race (CEYOC middle) 58:00 [3] **** 5.9 km (9:50 / km) +219m 8:17 / km
shoes: INOV8 X-Talon 212 kék-nari (2)

Na, ez legalább egy jó pálya volt! Mondjuk korántsem szaggattam szét magamat, de a pálya legalább élvezetes volt, 26 ponttal és folyamatos változásokkal. Elég zöld volt, de általában a jobbik fajtából. Hibázgattam is, de nem sokat. Ilyen pályákat szeretnék futni a jövőben is! És ma két embert még meg is előztem!
Ez idén már a 6. versenyem volt.

Friday Mar 31, 2017 #

5 PM

Erősítés / nyújtás warm up/down (CEYOC sprint) 5:00 [1]

A rajt nagyon messze volt (1,9 km / 105 szint), 10 órát utaztunk, így odáig csak felsétáltam. Utána gimnasztikáztam valamit...

Tájfutás race (CEYOC "sprint") 27:00 [3] 3.4 km (7:56 / km) +87m 7:02 / km

Ez egy erdőben zajló rövidebb távú verseny volt. Leginkább a bozótban küzdöttünk, főleg lefelé, de egy sprintversenyhez minimális köze volt csak (a pálya vége). Eléggé kiábrándultan versenyeztem, mellé még hibázgattam is. Utolsó helyen végeztem, de meg is érdemeltem. Nem tetszett.

Wednesday Mar 29, 2017 #

4 PM

Kerékpár 1:26:00 [2]
ahr:134 shoes: Focus Black Forest 29er

A mai terv az volt hogy fölmegyek a Forrásvölgyön és megnézem az Izom útja alját, hogy alkalom adtá föl tudnék-e rajta menni. Végül 60-70 szintet felmentem rajta, szerintem majdnem a feléig. Utólag megnézve azt látom, hogy fel fogok tudni menni rajta.

Utána még bementem Pintyuszhoz beszélni az SzVTM!-ekről, aztán le Sanyiékhoz, de ők mentek föl az anyjáékhoz, úgyhogy fölmentem oda is. Végül a két megállás összesen másfél óra volt és csak 7-re értem haza. De jó volt, összesen 26 km-t bicajoztam össze.