Register | Login
Attackpoint - performance and training tools for orienteering athletes

Training Log Archive: the Joker

In the 28 days ending Feb 28, 2009:

activity # timemileskm+m
  Styrke11 11:10:00
  Løping4 5:10:00
  Svømming2 1:50:00 1.15(1:35:41) 1.85(59:28)
  Skøyter1 1:00:00
  Spinning1 1:00:00
  Total16 20:10:00 1.15 1.85

«»
2:25
0:00
» now
SuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSa

Saturday Feb 28, 2009 #

Løping 1:00:00 [2]

Sprang en rolig tur me Siri. Kjente lite til beinhinnebetennelsen æ har hatt litt problema me i de siste par ukan. Tror d hjalp godt å holde sæ i ro i en uke

Wednesday Feb 25, 2009 #

Styrke 1:00:00 [3]

Monday Feb 16, 2009 #

Styrke 1:00:00 [3]

Sunday Feb 15, 2009 #

Styrke 1:20:00 [3]

Saturday Feb 14, 2009 #

Styrke 1:15:00 [3]

Friday Feb 13, 2009 #

Styrke 1:20:00 [3]

Thursday Feb 12, 2009 #

Løping long 1:30:00 [3]

Sprang til Joker, et stykke opp bakken og tilbake igjen

Svømming 50:00 [4] 1.0 km (50:00 / km)

Nok en runde me svømmeintervall. Denne gangen me basistræningsgruppa

Tuesday Feb 10, 2009 #

Svømming intervals 1:00:00 [5] 0.85 km (1:10:35 / km)

Svømming me Holmenkollstaffetten. Intervall. Vi fikk bestemme sjølv kordan vi sku legge d opp. Æ, AK og Øyvind gikk i lag og kjørte knallhardt. Vi kjørte 10 x 50m, 10 x 25m, før vi avslutta me 4 x 25m fellesstart

Monday Feb 9, 2009 #

Løping long 1:15:00 [3]

Sprang me Kjetil. Sprang ned til butikken og bort til bakken. Hadde egentli tenkt å kjøre opp tempoet på slutten, men Kjetil fikk problema me leggen så vi droppa d

Styrke 20:00 [3]

Sunday Feb 8, 2009 #

Styrke 1:05:00 [3]

Saturday Feb 7, 2009 #

Styrke 1:10:00 [3]

Thursday Feb 5, 2009 #

Skøyter 1:00:00 [4]

Utholdenhetstræning på skøyte. Avslutta me ishockey

Løping 1:25:00 [3]

Løp nordover til jernbanebrua, og derfra opp til julehuset. Fra julehuset sprang vi ned til hengebrua og gjennom djupsnø tilbake til skolen

Wednesday Feb 4, 2009 #

Styrke 30:00 [3]

Tuesday Feb 3, 2009 #

Spinning 1:00:00 [5]

Holmenkollstaffett. Hadde spinningtime me Signe. Kjørte på me ekstra mye motstand, så økta ble knallhard. Va heilt ødelagt i beina da vi va ferdig

Monday Feb 2, 2009 #

Styrke 1:00:00 [3]

Sunday Feb 1, 2009 #

Styrke 1:10:00 [3]

« Earlier | Later »