Register | Login
Attackpoint - performance and training tools for orienteering athletes

Training Log Archive: the Joker

In the 28 days ending Feb 28, 2010:

activity # timemileskm+m
  Løping25 9:25:35
  Ski4 1:27:00
  Styrke1 1:10:00
  Total30 12:02:35

«»
2:04
0:00
» now
MoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSu

Friday Feb 26, 2010 #

7 AM

Løping 22:00 [2]

Til jobb
3 PM

Løping 19:00 [2]

Fra jobb

Thursday Feb 25, 2010 #

8 AM

Løping 19:00 [2]

Til jobb
4 PM

Løping 18:00 [2]

Fra jobb

Wednesday Feb 24, 2010 #

7 AM

Løping 19:00 [2]

Til jobb
4 PM

Løping 18:00 [2]

Fra jobb

Tuesday Feb 23, 2010 #

8 AM

Løping 20:00 [2]

Til jobb
5 PM

Løping 18:00 [2]

Fra jobb

Monday Feb 22, 2010 #

8 AM

Løping 20:00 [2]

Til jobb
5 PM

Løping 18:00 [2]

Fra jobb

Tuesday Feb 16, 2010 #

Note

E endelig så godt som frisk igjen! Kan spise normalt og kroppen fungere igjen

Thursday Feb 11, 2010 #

Note
(sick)

Ble sjuk i løpet av natta, oppkast og diare

Wednesday Feb 10, 2010 #

7 AM

Ski 20:00 [1]

Til jobb
4 PM

Ski 17:00 [1]

Fra jobb

Tuesday Feb 9, 2010 #

7 AM

Løping 17:00 [3]

Til jobb
4 PM

Løping 17:00 [3]

Fra jobb
6 PM

Løping warm up/down 40:00 [1]

Fellestræning me Tyrving

Løping intervals 26:47 [4]

Intervall-runden vi sprang va ca 3/5 flat og resten bakke. Sprang fem drag. 5.27, 5.35, 5.40, 6.06, 3.59. Sprakk på fjerde draget, de raskeste starta før æ rakk tilbake til start, så sprang aleine heile veien. På siste draget starta æ på toppen av den første bakken

Monday Feb 8, 2010 #

8 AM

Løping 17:00 [3]

Til jobb
5 PM

Løping 17:00 [3]

Fra jobb

Saturday Feb 6, 2010 #

9 PM

Styrke 1:10:00 [3]

Trænte styrke me Simen

Friday Feb 5, 2010 #

8 AM

Løping 21:00 [3]

Til jobb
5 PM

Løping 18:00 [3]

Fra jobb

Thursday Feb 4, 2010 #

8 AM

Løping 20:00 [3]

Til jobb
5 PM

Løping 19:00 [3]

... fra jobb

Wednesday Feb 3, 2010 #

Ski 20:00 [2]

... fra jobb. Måtte bare tråkke spor halve veien tilbake, sporan mine fra i dag tidlig va selvfølgelig snødd igjen, så gikk litt fortere
7 AM

Ski 30:00 [2]

Til jobb. Måtte tråkke spor heile veien, sporan hadde snødd og blåst igjen iløpet av natta. Da æ tilslutt kom til veien tok æ skian av og beina fatt, gikk fortere å gå...

Tuesday Feb 2, 2010 #

7 AM

Løping 20:00 [3]

Til jobb
4 PM

Løping 19:00 [3]

... og fra jobb
6 PM

Løping warm up/down 59:00 [2]

Va me på fellestræning me Tyrving, bakkeintervall.
7 PM

Løping intervals 26:48 [5]

6 bakkedrag. 4.10, 4.24, 4.38, 4.33, 4.36 og 4.27.

Ble litt overivrig og kjørte alt for hardt første draget. Va utrolig tungt, men samtidig jævli godt!

Monday Feb 1, 2010 #

8 AM

Løping 19:00 [3]

Til jobb
5 PM

Løping 18:00 [3]

... fra jobb

« Earlier | Later »