Register | Login
Attackpoint - performance and training tools for orienteering athletes

Training Log Archive: the Joker

In the 31 days ending Mar 31, 2009:

activity # timemileskm+m
  Styrke9 8:40:00
  Innebandy2 2:45:00
  Spinning2 1:35:00
  Intervall1 1:30:00
  Sykling1 1:00:00
  Snøballpaintball1 50:00
  Step1 30:00
  Total11 16:50:00

«»
2:45
0:00
» now
SuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTu

Tuesday Mar 24, 2009 #

Note

Har ikkje fått trænt nokka de siste dagan da æ har hatt tidvis store smerta i korsryggen. Har for d meste ligget på en sofa neddopa på ibux

Saturday Mar 21, 2009 #

Step 30:00 [2]

En smule ukoordinert, men d gikk

Spinning 40:00 [4]

Ble jævli stiv i låran veldig fort, men fikk etterhvert rista d av mæ

Styrke 30:00 [4]

Sirkeltræning i gymsalen

Note

Sport og helse hadde linjedag, så vi måtte igjennom forskjellige træningsøkte

Thursday Mar 19, 2009 #

Snøballpaintball 50:00 [2]

Snøballpaintball me basistræninga. Hadde forskjellige varianter av "capture the flag"

Sykling 1:00:00 [3]

Sykla til hengebrua via Rollag sentrum og tilbake igjen sammen me Arne

Tuesday Mar 17, 2009 #

Styrke 1:00:00 [3]

Bryst og biceps

Innebandy 1:30:00 [2]

Monday Mar 16, 2009 #

Styrke 30:00 [3]

Bein og mage

Note

Har ikkje fått løpt nokka de siste par ukan pga beinhinna, men den føles bedre no, så kansje æ våge mæ ut i løpet av uka

Sunday Mar 15, 2009 #

Styrke 1:00:00 [3]

Rygg, skuldre og triceps

Saturday Mar 14, 2009 #

Styrke 45:00 [3]

Bryst og biceps

Saturday Mar 7, 2009 #

Styrke 1:50:00 [3]

Rygg, skuldre, triceps og mage

Thursday Mar 5, 2009 #

Innebandy 1:15:00 [2]

Basistræning. Teknikkøvelsa og avslutta me spill. Allerede under oppvarminga kjente æ beinhinna, så tok d veldig me ro

Styrke 1:30:00 [3]

Droppa løpetræninga pga at æ fikk føling me beinhinna under innebandyøkta, så tok en styrkeøkt istedenfor.

Trænte bryst, biceps og mage

Wednesday Mar 4, 2009 #

Styrke 35:00 [3]

Bein og mage

Tuesday Mar 3, 2009 #

Spinning 55:00 [4]

Følte mæ litt slapp i beina i dag, og d var bla derfor æ gikk på en aldri så liten smell på slutten av økta

Monday Mar 2, 2009 #

Intervall intervals 1:30:00 [4]

Freesbee og airboard intervalla. Kjente ingenting til beinhinna, heldigvis

Styrke 1:00:00 [3]

Rygg, skuldre og triceps

« Earlier | Later »