Register | Login
Attackpoint - performance and training tools for orienteering athletes

Training Log Archive: zamu

In the 31 days ending Mar 31, 2013:

activity # timemileskm+m
  hiihto10 22:20:00 101.22(13:14) 162.9(8:14)
  JEFU10 7:00:00
  erotuomari3 4:30:00
  juoksu4 3:32:00 23.12(9:10) 37.2(5:42)
  sähly3 2:50:00
  palloilu2 1:55:00 2.8 4.5
  punttis4 1:35:00
  koordinaatio, nopeus2 1:10:00
  Huolto3 1:00:00
  crostrainer1 30:00
  pyöräily2 25:00
  Total40 46:47:00 127.13 204.6
  [1-5]40 45:32:00

«»
6:00
0:00
» now
FrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSu

Friday Mar 29, 2013 #

12 PM

hiihto (Pertsaa) 1:55:00 [3] 25.0 km (4:36 / km)

Aten kanssa Vierumäeltä-Heinolaan++. Oltiin varmasti päivän nopein taistelijapari tolla pätkällä.

Thursday Mar 28, 2013 #

5 PM

palloilu 1:40:00 [3] 4.5 km (22:13 / km)


Juoksua 10min (1)
Pyöräily 10 min (1)
Soutu 20min (2)
Juoksu 10 min (3)
Pyöräily 10 min (2)
Soutu 10 min (2)

Penkki 2x20 50kg
Vatsat 3x20
Rive 2x10 50kg
Lankkua 4 min. Sikavatsat

Juoksua 10 min (2)
Get outtiin.

Wednesday Mar 27, 2013 #

2 PM

JEFU 35:00 [3]

Herättelyä peliin.
Juoksua matolla 1500.
Nopeus ja koordinaatio ja liikkuvuus
6 PM

JEFU 40:00 [2]

Alkulämmittely.
7 PM

JEFU 20:00 [4]

NDU BK vs. KymAMK Kouvolassa Lehtomäessä. Saatiin luovutusvoitto 30-0.
Taklattiin vastustajan 4 QB:tä lasarettiin kun tilanne oli 36-0 ja kaverilla loppu miehet.
8 PM

JEFU 10:00 [1]

Loppuverryttely

Tuesday Mar 26, 2013 #

7 PM

JEFU 1:30:00 [1]

Nopeus ja koordinaatio, def 30, off 30

Sunday Mar 24, 2013 #

10 AM

juoksu 20:00 [2] 3.0 km (6:40 / km)

Huolto 20:00 [0]

Saturday Mar 23, 2013 #

2 PM

erotuomari 1:30:00 [3]

Thursday Mar 21, 2013 #

5 AM

hiihto race 2:20:00 [3] 21.0 km (6:40 / km)

Oltermannin hiihto

Wednesday Mar 20, 2013 #

2 PM

hiihto 2:00:00 [2] 10.0 km (12:00 / km)

Oltermannin tiedustelu

Monday Mar 18, 2013 #

3 PM

sähly 20:00 [3]

Peli 89.Kadk vs.99kadk.

Sunday Mar 17, 2013 #

12 PM

JEFU warm up/down 30:00 [2]

2 PM

JEFU tempo 30:00 [1]

Voitettiin Aalto Predators 21-19. Yliopistojen SM-lopputurnaus on saletti.

Saturday Mar 16, 2013 #

2 PM

erotuomari 1:30:00 [2]

Friday Mar 15, 2013 #

2 PM

palloilu 15:00 [1]

3 PM

juoksu 1:02:00 [2] 10.7 km (5:48 / km)

4 PM

pyöräily 15:00 [2]

Thursday Mar 14, 2013 #

3 PM

hiihto 1:15:00 [1] 6.5 km (11:32 / km)

6 PM

punttis 20:00 [1]

kädet

Wednesday Mar 13, 2013 #

8 PM

JEFU tempo 1:15:00 [2]

Tuesday Mar 12, 2013 #

6 AM

pyöräily 10:00 [2]

Watbike

Huolto 20:00 [0]

2 PM

hiihto 50:00 [2] 5.0 km (10:00 / km)

hiihto 15:00 [4] 2.4 km (6:15 / km)

6 PM

juoksu 1:45:00 [3] 18.5 km (5:41 / km)

Monday Mar 11, 2013 #

9 AM

juoksu 25:00 [3] 5.0 km (5:00 / km)

6 PM

sähly 10:00 [4]

sähly 30:00 [3]

sähly 20:00 [2]

7 PM

crostrainer 30:00 [2]
ahr:135

punttis 15:00 [0]

vatsat, kädet

Sunday Mar 10, 2013 #

2 PM

JEFU tempo 1:00:00 [2]

NDU BK versus KyAMK Eagles. 48-18 .

Kolisee ja kolisee. Ei uskois että useiden 5 sekunnin suoritusten jälkeen on näin paskana.

Pelasin koko pelin puolustuksen LB:nä. Tein touchdownin.

Saturday Mar 9, 2013 #

erotuomari 1:30:00 [1]

Friday Mar 8, 2013 #

10 AM

koordinaatio, nopeus 30:00 [1]

Huolto 20:00 [0]

Thursday Mar 7, 2013 #

11 AM

punttis 40:00 [1]

Soutu 5 min + vatsa, rinta, selkä, haba
2 PM

hiihto 1:30:00 [2] 9.0 km (10:00 / km)

8 PM

JEFU 30:00 [1]

Nopeus, koordinaatio 20 min ja puolustus drillit 40 min

Wednesday Mar 6, 2013 #

3 PM

sähly 1:30:00 [3]

Tuesday Mar 5, 2013 #

3 PM

hiihto 1:30:00 [1] 6.5 km (13:51 / km)

Monday Mar 4, 2013 #

3 PM

hiihto 45:00 [1] 6.5 km (6:55 / km)

4 PM

punttis 20:00 [1]

vatsa, rinta, haba

Sunday Mar 3, 2013 #

12 AM

hiihto 4:00:00 [2] 28.0 km (8:34 / km)

Kaukopartiohiihto läpi yön.

Saturday Mar 2, 2013 #

6 PM

hiihto 6:00:00 [2] 43.0 km (8:22 / km)

Kaukopartio hiihto läpi yön.

Friday Mar 1, 2013 #

4 PM

koordinaatio, nopeus 40:00 [1]

« Earlier | Later »