Register | Login
Attackpoint - performance and training tools for orienteering athletes

Training Log Archive: Katashunis

In the 7 days ending Feb 8:

activity # timemileskm+m
  Unspecified7 5:42:47
  Total7 5:42:47

«»
1:42
0:00
» now
SuMoTuWeThFrSa

Saturday Feb 8 #

Unspecified (Orienteering) 1:16:45 [4]

Su Edvardu Varnikuose. Galiausiai iveikiau kazka cia nepasiklydes. WRE 2013 metai, 48 min. Atrodo stengiausi, bet sudas.

Friday Feb 7 #

Unspecified (Core) 8:00 [3]

Ner kaip kitaip. Antra diena is eiles sushikta.

Thursday Feb 6 #

Unspecified (Orienteering) 1:07:00 [4]

Naktinės Liepkalnyje. Po 15min lempa pradejo gesti. Arba issikraudinejo arba perkaito. Galiausiai uzgeso. Nuropojau iki kazkokio gyventojo sviesoje susiziuret kuriuo keliu grizt. Prie finiso pabegiojau i slaita, kad ne tusciai butu. Bandysiu iskrauti, vel ikrauti ir ziuresim kas cia nutiko.

Wednesday Feb 5 #

Unspecified (Running + Core) 28:00 [3]

Šiandien tokia gera diena, kad negaliu susiturėti. Pirma naujiena, kad temperatūra žemiau nulio, kas reiškia, kad savijauta puiki, o antra, Edgaro pareiškimas apie masinių lygio kėlimą. Taigi, giliai sujaudintas šių žinių, čiupau amžinatilsį babos megztas raštuotas kumštines pirštines, kad užėjus šiam arktiniam speigui nenušalčiau nagų, ir pasileidau laiptais žemyn. Toks afekto būsenoje ir apsukau ratuką aplink rajoną, svajodamas apie netrukus Vilniaus masinėse pasirodysiančias technologines naujoves, kurias pavyduliaujančios moteriškos ir mažamečius vaikus auginantys tėveliai rinkoje naudoja jau kokį 10 metų. Mąsčiau, kad dar man gyvam esant, Vilniaus masinės pasieks tokį lygį, kai visi tie siųstuvai, imtuvai ir stiprintuvai leis keliauti laiku ir erdve. O gal būt dalyviams bus pasiūlytos ir tokios paslaugos, apie kurias net nesapnavau. Apie vieną iš jų, puse lupų, Vilniaus veteranų tarpe yra tyliai kalbama. Neatkleisti šaltiniai tvirtina, kad net ir paraiškos finansavimui yra priduotos. Kadangi ratas aplink rajoną gana trumpas, Vilniaus veteranėms paslaugos taip ir nepavyko sugalvoti, o čia, tiesa sakant, ir mano anatominės žinios kur kas seklesnės. Trumpai tariant, su didžiausiu nekantrumu laukiu pirmųjų masinių, ruošiuosi ir esu susitelkęs.

Tuesday Feb 4 #

Unspecified (Running) 50:20 [4]

7*2*1. Truputeli sunkiau nei praejusia savaite padirbejau, bet trumpiau. Nezinau ar cia numetinet apsukas, ar pakelt reikia.

Monday Feb 3 #

Unspecified (Core) 10:00 [3]

Sunday Feb 2 #

Unspecified (Running) 1:42:42 [3]

Aplink ezera su greitais zmonemis.

« Earlier | Later »