Register | Login
Attackpoint - performance and training tools for orienteering athletes

Training Log Archive: Thefingerstyle

In the 30 days ending Sep 30, 2011:

activity # timemileskm+m
  Krosas17 11:07:40 99.11(6:44) 159.5(4:11)
  tempinis2 59:50 9.32(6:25) 15.0(3:59)
  Fartlekas1 43:14 5.59(7:44) 9.0(4:48)
  Pakaitinis1 29:39 4.35(6:49) 7.0(4:14)
  Treniruote3 23:47 3.36(7:05) 5.4(4:24)
  Total22 13:44:10 121.73(6:46) 195.9(4:12)

«»
0:52
0:00
» now
ThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFr

Friday Sep 30, 2011 #

Krosas 4:38 [3] 1.5 km (3:05 / km)
shoes: Adidas Duramo

Thursday Sep 29, 2011 #

Treniruote 20:00 [1] 4.0 km (5:00 / km)
shoes: Adidas Duramo

5x200m

200m-32s
200m-32s
200m-31s
200m-31s
200m-30s

Wednesday Sep 28, 2011 #

Krosas 28:00 [1] 6.0 km (4:40 / km)
shoes: Adidas Duramo

Tuesday Sep 27, 2011 #

Krosas 48:17 [3] 12.0 km (4:01 / km)
shoes: Adidas Duramo

Pirma puse labai greita, veliau teko numest tempa nes viduriai streikavo

Saturday Sep 24, 2011 #

Krosas 47:54 [3] 12.0 km (4:00 / km)
shoes: Adidas Duramo

Friday Sep 23, 2011 #

Krosas 48:42 [3] 12.5 km (3:54 / km)
shoes: Adidas Duramo

Thursday Sep 22, 2011 #

tempinis 32:09 [3] 8.0 km (4:01 / km)
shoes: Adidas Duramo

Wednesday Sep 21, 2011 #

Treniruote 2:51 [3] 1.0 km (2:51 / km)
shoes: Adidas Duramo

Krosas 32:40 [2] 8.0 km (4:05 / km)
shoes: Adidas Duramo

Tuesday Sep 20, 2011 #

Krosas 45:51 [3] 12.0 km (3:49 / km)
shoes: Adidas Duramo

Šiandien daug laisviau ir lengviau

Monday Sep 19, 2011 #

Krosas 46:22 [4] 12.0 km (3:52 / km)
shoes: Adidas Duramo

Sunday Sep 18, 2011 #

Krosas 52:00 [3] 12.5 km (4:10 / km)
shoes: Adidas Duramo

Saturday Sep 17, 2011 #

Krosas 34:00 [1] 7.0 km (4:51 / km)
shoes: Adidas Duramo

Thursday Sep 15, 2011 #

tempinis 27:41 [2] 7.0 km (3:57 / km)
shoes: Adidas Duramo

Tempinis pulsas iki 180

1km-3.43s
2km-4.06s
3km-4.11s
4km-3.57s
5km-4.07s
6km-4.03s
7km-3.34s

Wednesday Sep 14, 2011 #

Treniruote 56 [3] 0.4 km (2:20 / km)
shoes: Adidas Duramo

Profkėj 400m atsiskaitymas

Krosas 35:21 [2] 8.0 km (4:25 / km)
shoes: Adidas Duramo

Paskutiniai du km pafinisuoti:

7km-3.53s
8km-3.28s

Tuesday Sep 13, 2011 #

Fartlekas 43:14 [2] 9.0 km (4:48 / km)
shoes: Adidas Duramo

Greitas pulsas iki 180pulsas,lėta bėgt kol atsistato iki 150 Padariau 20 greitėjimų maždaug kas 200m

1.Lėtas-1.11s 11.Lėtas-1.20s 21.Lėtas-1.28s 31.Lėtas-1.34s
2.Greitas-45s 12.Greitas-44s 22.Greitas-42s 32.Greitas-42s
3.Lėtas-1.11s 13.Lėtas-1.19s 23.Lėtas-1.33s 33.Lėtas-1.42s
4.Greitas-42s 14.Greitas-42s 24.Greitas-43s 34.Greitas-44s
5.Lėtas-1.17s 15.Lėtas-1.26s 25.Lėtas-1.27s 35.Lėtas-1.30s
6.Greitas-45s 16.Greitas-42s 26.Greitas-44s 36.Greitas-41s
7.Lėtas-1.15s 17.Lėtas-1.24s 27.Lėtas-1.29s 37.Lėtas-1.34s
8.Greitas-45s 18.Greitas-44s 28.Greitas-45s 38.Greitas-36s
9.Lėtas-1.18s 19.Lėtas-1.30s 29.Lėtas-1.27s 39.Lėtas-1.44s
10.Greitas-45s 20.Greitas-41s 30.Greitas-45s 40.Greitas-29s

Monday Sep 12, 2011 #

Krosas 46:59 [3] 12.0 km (3:55 / km)
ahr:184 max:195 shoes: Adidas Duramo

Is tų nervų kad nebėgau estafetės

Wednesday Sep 7, 2011 #

Krosas 33:00 [1] 6.0 km (5:30 / km)
shoes: Adidas Duramo

Tuesday Sep 6, 2011 #

Krosas 40:00 [1] 8.0 km (5:00 / km)
ahr:171 max:176 shoes: Adidas Duramo

Fartlekas, 14 greitėjimų...

Monday Sep 5, 2011 #

Krosas 36:00 [1] 8.0 km (4:30 / km)
shoes: Adidas Duramo

Saturday Sep 3, 2011 #

Krosas 49:34 [3] 12.5 km (3:58 / km)
ahr:177 max:197 shoes: Adidas Duramo

Krosas parke ,buvo linksma

Friday Sep 2, 2011 #

Pakaitinis 29:39 [2] 7.0 km (4:14 / km)
shoes: Adidas Duramo

1km-4.50s
2km-3.45s
3km-4.28s
4km-3.45s
5km-4.38s
6km-3.30s
7km-4.43s

Thursday Sep 1, 2011 #

Krosas 38:22 [3] 9.5 km (4:02 / km)
shoes: Adidas Duramo

« Earlier | Later »