Register | Login
Attackpoint - performance and training tools for orienteering athletes

Training Log Archive: ollari

In the 30 days ending Nov 30, 2011:

activity # timemileskm+m
  juoksu11 12:02:47 76.52(9:27) 123.15(5:52)
  rogaining1 2:26:00 6.84(21:22) 11.0(13:16)
  suunnistus1 44:05 4.01(10:59) 6.46(6:49)
  Total13 15:12:52 87.37(10:27) 140.61(6:30)

«»
2:26
0:00
» now
TuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWe

Tuesday Nov 29, 2011 #

4 PM

juoksu 56:42 [2] 9.32 km (6:05 / km)
ahr:130 max:142

Kevyesti kulki,mutta vähän voimaton olo kuitenkin.

Thursday Nov 24, 2011 #

3 PM

juoksu 59:38 [2] 10.06 km (5:56 / km)
ahr:140 max:161

poitsun haku kerhosta

Tuesday Nov 22, 2011 #

4 PM

juoksu 1:00:04 [3] 10.21 km (5:53 / km)
ahr:135 max:161

rennon reippaasti 4>5 ,6>7 ,8>9 ja lopussa 10 tolpan väliä reippaammin.Alussa hieman voimatonta menoa,mutta lopussa jo rupesi kulkemaan helpommin.

Sunday Nov 20, 2011 #

2 PM

juoksu 1:31:34 [2] 15.11 km (6:04 / km)
ahr:130 max:145

Rauhallista hölkkää koti-ämmälä-karisto-tonttila

Saturday Nov 19, 2011 #

9 AM

rogaining 2:26:00 [1] 11.0 km (13:16 / km)
ahr:117 max:152

Rogan rastipisteiden merkkaamista

Thursday Nov 17, 2011 #

4 PM

juoksu 1:01:49 [2] 10.56 km (5:51 / km)
ahr:129 max:156

Lopussa muutama reipas pätkä

Tuesday Nov 15, 2011 #

5 PM

juoksu 1:00:24 [2] 10.44 km (5:47 / km)
ahr:129 max:153

Kevyesti kulki,viimenen kilometri reippaasti

Sunday Nov 13, 2011 #

9 AM

juoksu 1:30:56 [2] 15.63 km (5:49 / km)
ahr:131 max:149

kevyt,helppo ja mukava pitkä lenkki pitkästä aikaa

Thursday Nov 10, 2011 #

5 PM

juoksu 1:03:01 [2] 10.08 km (6:15 / km)
ahr:122 max:139

väsynyt olo,rauhallinen lenkki

Tuesday Nov 8, 2011 #

4 PM

juoksu 59:54 [2] 10.41 km (5:45 / km)
ahr:130 max:150

5km kohdal vetopoisolo,mut jaksoi hyvin loppuun

Sunday Nov 6, 2011 #

12 PM

juoksu 57:47 [4] 10.99 km (5:15 / km)
ahr:150 max:171

Kuivannon kymppi (10.6km) micoa rattaissa työntäen kimmoa peesaillen

Thursday Nov 3, 2011 #

7 PM

suunnistus 44:05 [5] 6.46 km (6:49 / km)
ahr:150 max:181

alkuv 1km /8;05 ,firmakuppi yö 3.5km rata 30.06(4,5km) ,loppuv 5.52 /1km.juoksuparani loppua kohti,suunnistus haparoivaa...

Tuesday Nov 1, 2011 #

4 PM

juoksu 1:00:58 [2] 10.34 km (5:54 / km)
ahr:128 max:149

Lähimetsän polkuja tutkimassa

« Earlier | Later »