Register | Login
Attackpoint - performance and training tools for orienteering athletes

Training Log Archive: ollari

In the 30 days ending Sep 30, 2012:

activity # timemileskm+m
  juoksu13 10:14:00 65.55(9:22) 105.49(5:49)
  pyöräily2 44:10 10.78(4:06) 17.35(2:33)
  Total15 10:58:10 76.33(8:37) 122.84(5:21)

«»
1:30
0:00
» now
SaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSu

Friday Sep 28, 2012 #

4 PM

juoksu 39:52 [2] 7.53 km (5:18 / km)
ahr:143 max:162

reppu seläs töistä kotio

Tuesday Sep 25, 2012 #

4 PM

juoksu 57:58 [3] 10.23 km (5:40 / km)
ahr:143 max:170

renkomäki-ämmälä alue,hiekkatie-polkuja,välillä reippaammin

Sunday Sep 23, 2012 #

4 PM

juoksu 42:20 [2] 6.95 km (6:05 / km)
ahr:126 max:147

todella vetopois olo.päikkärien päälle lenkki,eipä ollut kummonen vire

Thursday Sep 20, 2012 #

5 PM

juoksu 41:26 [2] 7.34 km (5:39 / km)
ahr:135 max:157

Tuesday Sep 18, 2012 #

4 PM

juoksu 41:24 [2] 6.52 km (6:21 / km)
ahr:132 max:153

renkomäki ympäri

Sunday Sep 16, 2012 #

juoksu 1:07:25 [3] 10.7 km (6:18 / km)
ahr:130 max:165

poika mukana pyörällä,renksu-tonttila

Friday Sep 14, 2012 #

7 AM

juoksu 45:57 [2] 7.57 km (6:04 / km)

reppu seläs töihin

Thursday Sep 13, 2012 #

4 PM

juoksu 44:43 [3] 8.76 km (5:06 / km)
ahr:150 max:171

satees reppu seläs kotio kohti

Monday Sep 10, 2012 #

7 AM

juoksu 45:35 [2] 7.72 km (5:54 / km)
ahr:133 max:167

reppu seläs töihin

Friday Sep 7, 2012 #

7 AM

pyöräily 25:11 [2] 9.19 km (2:44 / km)

työmatka liikuntaa töihin
4 PM

pyöräily 18:59 [2] 8.16 km (2:20 / km)

töistä kotio sateessa

Thursday Sep 6, 2012 #

7 AM

juoksu 45:18 [2] 7.78 km (5:49 / km)
ahr:136 max:166

reppu seläs töihin
4 PM

juoksu 45:16 [2] 7.96 km (5:41 / km)
ahr:135 max:149

töistä kotio reppu seläs

Wednesday Sep 5, 2012 #

4 PM

juoksu 48:48 [2] 8.71 km (5:36 / km)
ahr:139 max:159

töistä kotio reppu seläs

Monday Sep 3, 2012 #

7 AM

juoksu 47:58 [2] 7.72 km (6:13 / km)
ahr:123 max:137

reppu seläs töihin

« Earlier | Later »