Register | Login
Attackpoint - performance and training tools for orienteering athletes

Training Log Archive: ollari

In the 30 days ending Nov 30, 2012:

activity # timemileskm+m
  juoksu9 6:56:50 44.91(9:17) 72.28(5:46)
  rogaining1 4:33:11 10.56(25:52) 17.0(16:04)
  Total10 11:30:01 55.48(12:26) 89.28(7:44)

«»
4:33
0:00
» now
ThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFr

Thursday Nov 29, 2012 #

5 PM

juoksu 50:21 [2] 8.15 km (6:11 / km)
ahr:132 max:147

vetopoisolo,ei ois huvittanut lähteä,mut lähdin kuitenkin...

Tuesday Nov 27, 2012 #

5 PM

juoksu 49:26 [3] 9.08 km (5:27 / km)
ahr:145 max:172

MH5x ja verryttelyt,rennosti kulki

Saturday Nov 24, 2012 #

10 AM

rogaining 4:33:11 [2] 17.0 km (16:04 / km)
ahr:92 max:143

rogarastien merkkausta,nyt kaikki merkattu

Thursday Nov 22, 2012 #

5 PM

juoksu 36:27 [3] 7.05 km (5:10 / km)
ahr:142 max:169

MH4x juoksi kulki,mut pulssi nousi hitaasti

Tuesday Nov 20, 2012 #

5 PM

juoksu 43:22 [3] 7.34 km (5:54 / km)
ahr:150 max:172

mh 5x ,juoksu kulki suht hyvin.samalla uuden lampun testausta

Sunday Nov 18, 2012 #

9 AM

juoksu 41:37 [2] 6.8 km (6:07 / km)
ahr:126 max:142

poju pyörällä mukana

Thursday Nov 15, 2012 #

5 PM

juoksu 50:15 [3] 8.66 km (5:48 / km)
ahr:144 max:170

mh5x kohtalaisesti kulki

Tuesday Nov 13, 2012 #

5 PM

juoksu 41:06 [3] 7.49 km (5:29 / km)
ahr:146 max:168

mh 4x kokeiluna,suht ok kulki,pitää vaan tehdä useammin jotta saa paremmin happea

Friday Nov 9, 2012 #

11 AM

juoksu 57:00 [2] 9.77 km (5:50 / km)
ahr:139 max:152

Monday Nov 5, 2012 #

5 PM

juoksu 47:16 [2] 7.94 km (5:57 / km)
ahr:142 max:165

« Earlier | Later »