Register | Login
Attackpoint - performance and training tools for orienteering athletes

Training Log Archive: ollari

In the 30 days ending Jun 30, 2015:

activity # timemileskm+m
  soutu6 10:45:32 65.06(9:55) 104.7(6:10)
  juoksu7 6:34:58 36.42(10:51) 58.61(6:44)
  suunnistus2 3:18:10 14.02(14:08) 22.57(8:47)
  pyöräily3 1:32:09 21.04(4:23) 33.86(2:43)
  Total18 22:10:49 136.54(9:45) 219.74(6:03)

«»
3:51
0:00
» now
MoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTu

Tuesday Jun 30, 2015 #

7 AM

pyöräily 21:12 [2] 6.87 km (3:05 / km)

Töihin
4 PM

pyöräily 18:57 [2] 6.99 km (2:43 / km)

Töistä kotio

Monday Jun 29, 2015 #

4 PM

pyöräily 52:00 [2] 20.0 km (2:36 / km)

Töist kotio

Saturday Jun 27, 2015 #

9 AM

soutu 3:51:50 [5] 37.5 km (6:11 / km)
ahr:121 max:152

Sulkavaan valmistava harjoitus messilä-vääksy-messilä

Thursday Jun 25, 2015 #

5 PM

soutu 46:19 [3] 8.13 km (5:42 / km)
max:168

Mh 4x ,viimesessä vedossa rintaa pisti.

Tuesday Jun 23, 2015 #

4 PM

soutu 1:17:13 [3] 12.43 km (6:13 / km)
ahr:116 max:152

Vetoja 20 min ja 30 min

Sunday Jun 21, 2015 #

10 AM

juoksu 55:49 [2] 7.38 km (7:34 / km)
ahr:129 max:153

Renkomäessä polkuja
4 PM

soutu 1:08:10 [2] 10.54 km (6:28 / km)
ahr:121 max:141

Hieman tukkoista oli meno

Saturday Jun 20, 2015 #

12 PM

juoksu 1:05:45 [2] 10.07 km (6:32 / km)
ahr:123 max:136

Tukkoiset jalat ja kroppa

Friday Jun 19, 2015 #

11 AM

juoksu 1:38:56 [2] 13.65 km (7:15 / km)
ahr:125 max:145

Munzeita etsimässä

Tuesday Jun 16, 2015 #

4 PM

juoksu 59:19 [2] 8.55 km (6:56 / km)
ahr:123 max:152

Tuulinen keli,ei päässyt soutamaan eli lenkille tiirismaalle

Sunday Jun 14, 2015 #

7 AM

suunnistus race 1:59:05 [5] 15.04 km (7:55 / km)
ahr:161 max:182

Jukola 6.osuus. Alussa juoksu hieman tahmeaa,mutta vauhti parani loppua kohti. Yksi isompi virhe suunnalla väärälle mäelle ja sieltä hieman takaisin hakemaan varmistus missä olen,muuten meni ihan ok.

Saturday Jun 13, 2015 #

11 AM

juoksu 28:49 [2] 4.7 km (6:08 / km)
ahr:130 max:146

Vetelä olo,normi olo lopussa

Thursday Jun 11, 2015 #

4 PM

suunnistus 1:19:05 [3] 7.53 km (10:30 / km)
ahr:154 max:169

Kartanluku tökkii...osa väleistä meni ihan ok

Tuesday Jun 9, 2015 #

4 PM

juoksu 43:49 [4] 7.0 km (6:16 / km)
ahr:144 max:176

Rinnasta pisti 1 ja 2 vedossa. Mh5x

Saturday Jun 6, 2015 #

9 AM

soutu race 2:40:00 [5] 26.0 km (6:09 / km)
ahr:141 max:163

Lohjan soutu 24km aika 2.20.26 kärjestä 7 min sija 2. +verryttelyt alku/loppu

Wednesday Jun 3, 2015 #

4 PM

soutu 1:02:00 [3] 10.1 km (6:08 / km)
ahr:117 max:151

3x 10 min vetoja

Tuesday Jun 2, 2015 #

4 PM

juoksu 42:31 [4] 7.26 km (5:51 / km)
ahr:139 max:168

Mh5x ensimmäinen kulki heikosti, nelosella pisti rinnasta niin hidastin hieman lopussa, muut suht ok menoa.

« Earlier | Later »