Register | Login
Attackpoint - performance and training tools for orienteering athletes

Training Log Archive: ollari

In the 31 days ending Aug 31, 2011:

activity # timemileskm+m
  juoksu11 8:56:17 57.63(9:18) 92.74(5:47)
  suunnistus1 1:20:13 5.43(14:46) 8.74(9:11)
  pyöräily2 44:10 10.12(4:22) 16.28(2:43)
  Total14 11:00:40 73.17(9:02) 117.76(5:37)
averages - weight:88.6kg

«»
1:20
0:00
» now
MoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWe

Wednesday Aug 31, 2011 #

7 AM

pyöräily 26:16 [1] 8.68 km (3:02 / km)
weight:88kg

Suunnon pulssimittaus taas tökki,vaikka paristo vaihdettu. Kaipa se on vietävä huoltoon.
4 PM

pyöräily 17:54 [1] 7.6 km (2:21 / km)
weight:87.5kg

Töistä kotio,kyllä on nihkeetä kulku,kun ei ole pyöräillyt

Tuesday Aug 30, 2011 #

4 PM

juoksu 39:16 [2] 7.5 km (5:14 / km)
ahr:143 max:167

Töistä kotio,alussa ihmeen ylhäällä pulssit vauhtiin nähden

Sunday Aug 28, 2011 #

12 PM

juoksu 1:05:14 [2] 10.68 km (6:06 / km)
ahr:124 max:161

Saturday Aug 27, 2011 #

10 AM

juoksu 1:00:02 [4] 9.49 km (6:20 / km)
weight:88.4kg

Suunnon pulssinmittaus ei toiminut,juoksu kulki kohtalaisesti. MH6x

Friday Aug 26, 2011 #

7 AM

juoksu 45:06 [1] 7.69 km (5:52 / km)

Helppo aamulenkki töihin pitkästä aikaa

Thursday Aug 25, 2011 #

4 PM

juoksu 39:50 [2] 7.62 km (5:14 / km)
ahr:147 max:165

Töistä kotia juosten

Monday Aug 22, 2011 #

8 PM

juoksu 34:01 [2] 6.44 km (5:17 / km)
ahr:133 max:152

Saturday Aug 20, 2011 #

1 PM

juoksu 53:59 [2] 9.42 km (5:44 / km)
ahr:131 max:154 weight:89.2kg

Olo muuten ok,mutta limaa irtoaa vielä

Monday Aug 15, 2011 #

7 AM

juoksu 47:37 [1] 7.73 km (6:10 / km)
ahr:133 max:148

Aamulenkki töihin,loma loppu. Vielä hieman tukkoinen olo,muuten ok.

Saturday Aug 13, 2011 #

Note
(sick)

Vielä flunssainen olo,kurkku jo parempi.Lepoa vaan...

Friday Aug 12, 2011 #

Note
(sick)

Kurkku kipea,flunssainen olo,veto pois kokonaan

Thursday Aug 11, 2011 #

7 PM

juoksu 1:07:15 [1] 10.84 km (6:12 / km)
(sick)

Päivä maalausta,jalat aika tukossa,kurkku karhea ja limaa irtoaa. Suunto ei taaskaan tallettanut sykkeitä.

Wednesday Aug 10, 2011 #

7 PM

juoksu 53:35 [3] 9.74 km (5:30 / km)
ahr:138 max:157 weight:89.7kg

Iltalenkki raksapäivän päätteeksi

Sunday Aug 7, 2011 #

8 PM

juoksu 30:22 [2] 5.59 km (5:26 / km)
ahr:135 max:147

Rento saunalenkki

Thursday Aug 4, 2011 #

5 PM

suunnistus 1:20:13 [3] 8.74 km (9:11 / km)
ahr:158 max:175

Kovat sykkeet 63min yli 150 ,juhan kanssa vuorovedoin rastit

« Earlier | Later »