Register | Login
Attackpoint - performance and training tools for orienteering athletes

Training Log Archive: ollari

In the 31 days ending Dec 31, 2011:

activity # timemileskm+m
  juoksu13 13:06:09 81.28(9:40) 130.8(6:01)
  rogaining1 3:18:42 11.98(16:35) 19.28(10:18)
  Total14 16:24:51 93.26(10:34) 150.08(6:34)

«»
3:18
0:00
» now
ThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSa

Saturday Dec 31, 2011 #

11 AM

juoksu 1:00:12 [3] 10.07 km (5:59 / km)
ahr:133 max:146

aurinkoinen pikku pakkaskeli,leppoisaa lenkkeilyä

Thursday Dec 29, 2011 #

5 PM

juoksu 59:13 [2] 10.07 km (5:53 / km)
ahr:133 max:147

taas 3.5-4.5 väli tosi vaikeaa,energiat lopussa,loppua kohti parani vauhti taas...ei ymmärrä...

Tuesday Dec 27, 2011 #

5 PM

juoksu 57:34 [2] 10.47 km (5:30 / km)
ahr:143 max:161

Sunday Dec 25, 2011 #

10 AM

juoksu 1:01:49 [2] 10.06 km (6:09 / km)
ahr:135 max:155

kinkun sulatusta ja ähkyn poistoa

Thursday Dec 22, 2011 #

5 PM

juoksu 52:45 [3] 10.06 km (5:15 / km)
ahr:144 max:166

Reipas iltalenkki,kulki kohtalaisesti

Tuesday Dec 20, 2011 #

5 PM

juoksu 56:15 [3] 10.19 km (5:31 / km)
ahr:140 max:159

Saturday Dec 17, 2011 #

10 AM

rogaining 3:18:42 [2] 19.28 km (10:18 / km)
ahr:124 max:153

rogapisteiden tarkistusta ensi vuotta varten. 1992kcal,lopussa rupesi jo energiat hupenemaan kunnolla.

Thursday Dec 15, 2011 #

5 PM

juoksu 1:01:40 [1] 8.94 km (6:54 / km)
ahr:124 max:140

alku meni kevyesti,3-4km väli todella voimaton olo,loppua kohti helpotti.Täytyy vissiin rautakuuri ja kokeilla auttaako se.

Tuesday Dec 13, 2011 #

4 PM

juoksu 1:01:23 [2] 10.05 km (6:06 / km)
ahr:128 max:144

liukas keli,hiljaa jaksaa hölkätä,mut on jotenkin voimaton olo kun pitäs vauhtia nostaa

Sunday Dec 11, 2011 #

10 AM

juoksu 1:38:11 [2] 15.6 km (6:18 / km)
ahr:129 max:145

rauhallinen pitkä lenkki liukkaalla/sohjossa

Thursday Dec 8, 2011 #

4 PM

juoksu 42:48 [2] 7.19 km (5:57 / km)
ahr:131 max:142

Lumisateessa tampaten renkomäen latuja.Puolessa välissä oli energiat ihan loppu,mutta loppu tuli jotenkin...

Tuesday Dec 6, 2011 #

3 PM

juoksu 1:05:11 [2] 10.23 km (6:22 / km)
ahr:129 max:142

aamulla puunkaatoa.päikkäreiden jälkeen vatsa vielä täynnä lenkille rauhallisesti ensi lumille

Monday Dec 5, 2011 #

6 PM

juoksu 44:06 [2] 6.94 km (6:21 / km)
ahr:133 max:163

lenkki pojan kerhon aikana.kurkku hieman karkea

Thursday Dec 1, 2011 #

5 PM

juoksu 1:05:02 [2] 10.93 km (5:57 / km)
ahr:132 max:152

« Earlier | Later »