Register | Login
Attackpoint - performance and training tools for orienteering athletes

Training Log Archive: ollari

In the 31 days ending Jan 31, 2013:

activity # timemileskm+m
  hiihto6 7:01:26 59.09(7:08) 95.09(4:26)
  Kuntosali4 3:47:00
  juoksu3 2:28:30 15.2(9:46) 24.46(6:04)
  Total13 13:16:56 74.28 119.55

«»
1:18
0:00
» now
TuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeTh

Tuesday Jan 29, 2013 #

7 AM

Kuntosali 57:00 [1]

Sunday Jan 27, 2013 #

11 AM

hiihto 1:15:57 [2] 15.96 km (4:46 / km)
ahr:145 max:163

hiihto jo kulki hieman paremmin

Saturday Jan 26, 2013 #

10 AM

hiihto 59:39 [2] 13.76 km (4:20 / km)
ahr:150 max:174

happi ei kulkenut,kuitti olo lihaksistossa,rauhallista hiihtoa,pulssi oli tosi ylhäällä,vielåköhän viikon flunssa näkyy...

Thursday Jan 24, 2013 #

7 AM

Kuntosali 1:02:00 [1]

olo tuntuu jo hyvältä;hieman vielä limaa keuhkoissa

Sunday Jan 20, 2013 #

1 PM

juoksu 32:15 [2] 5.14 km (6:16 / km)
ahr:131 max:142

kurkku rupeaa olemaan suht ok,testilenkki meni ok,mut lenkin jälkeen tuli kuumeinen olo.

Friday Jan 18, 2013 #

Note
(sick)

Eilen kurkku tuntui karheelta ja vielä tuntuu samalta eli huilia ettei pahene tuolla pakkasessa

Wednesday Jan 16, 2013 #

4 PM

hiihto 1:16:25 [2] 16.52 km (4:38 / km)
ahr:148 max:166

VAPAA osittain tasatyöntöä ,olo jotenkin väsymyksen puolella

Monday Jan 14, 2013 #

4 PM

Kuntosali 58:00 [1]

Sunday Jan 13, 2013 #

11 AM

hiihto 1:11:34 [3] 17.12 km (4:11 / km)
ahr:153 max:173

VAPAA yritin mennä reippaasti,mutta ei kulkenut,ahisti hemgitys koko matkan ja voimaton olo

Thursday Jan 10, 2013 #

7 AM

Kuntosali 50:00 [1]

ennen töitä aloitus,piristävää oli taas yli vuoden tauon jälkeen

Tuesday Jan 8, 2013 #

4 PM

hiihto 1:18:46 [2] 17.19 km (4:35 / km)
ahr:144 max:165

Vapaa tyyli,lopussa aika kuitti olo

Sunday Jan 6, 2013 #

11 AM

hiihto 59:05 [2] 14.54 km (4:04 / km)
ahr:148 max:167

VAPAA TYYLI välillä kokeilin kovempaa,mutta kävi ahdistaa hengitys,muuten reipasta vauhtia

Friday Jan 4, 2013 #

4 PM

juoksu 56:59 [2] 9.79 km (5:49 / km)
ahr:138 max:153

Wednesday Jan 2, 2013 #

5 PM

juoksu 59:16 [2] 9.53 km (6:13 / km)
ahr:130 max:146

alku kulki hyvin,4km jälkeen tuli ajoittaisia vetopois oloja,mutta jaksoi loppuun asti

« Earlier | Later »