Register | Login
Attackpoint - performance and training tools for orienteering athletes

Training Log Archive: ollari

In the 31 days ending Jul 31, 2013:

activity # timemileskm+m
  soutu6 11:54:04 72.13(9:54) 116.09(6:09)
  juoksu7 4:29:24 31.02(8:41) 49.93(5:24)
  pyöräily3 1:05:36 16.27(4:02) 26.19(2:30)
  Total16 17:29:04 119.43(8:47) 192.21(5:27)

«»
5:47
0:00
» now
MoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWe

Wednesday Jul 31, 2013 #

7 PM

juoksu 37:44 [2] 6.07 km (6:13 / km)
ahr:130 max:145

tukkoista oli.2pv ollut kurkkukipu ja väsynyt ol

Friday Jul 26, 2013 #

7 AM

pyöräily 22:25 [2] 8.69 km (2:35 / km)

työmatka ulkoilua

Thursday Jul 25, 2013 #

4 PM

juoksu 52:26 [2] 8.96 km (5:51 / km)
ahr:144 max:161

kotio reppu selässä,3km jälkeen tuli taas heikko olo,hetken kuluttua voimat palautui

Wednesday Jul 24, 2013 #

7 AM

juoksu 45:46 [2] 7.81 km (5:52 / km)
ahr:138 max:158

reppu seläs töihin ulkoilu

Tuesday Jul 23, 2013 #

7 AM

pyöräily 23:43 [2] 8.6 km (2:45 / km)

kuntoilua töihin
4 PM

pyöräily 19:28 [3] 8.9 km (2:11 / km)

töist kotio

Monday Jul 22, 2013 #

4 PM

juoksu 42:48 [2] 7.78 km (5:30 / km)
ahr:143 max:163

kotio töistä reppu seläs

Saturday Jul 20, 2013 #

11 AM

juoksu 37:22 [2] 5.95 km (6:17 / km)
ahr:135 max:171

Monday Jul 15, 2013 #

soutu race 5:47:56 [5] 58.0 km (6:00 / km)

sulkavan soutu ,sija 9/43 kärki: 5:18:02

Thursday Jul 11, 2013 #

6 PM

soutu 27:14 [2] 4.24 km (6:25 / km)

kisaa edeltävä helppo lenkki

Wednesday Jul 10, 2013 #

8 PM

juoksu 19:13 [2] 3.38 km (5:41 / km)
ahr:132 max:163

saunalenkki micon kanssa

Tuesday Jul 9, 2013 #

5 PM

soutu 1:01:23 [2] 9.6 km (6:24 / km)

Sunday Jul 7, 2013 #

9 AM

soutu 1:58:29 [4] 18.61 km (6:22 / km)

vetoja 3x20min ja lopussa 2x5min

Thursday Jul 4, 2013 #

6 PM

soutu 1:25:31 [4] 14.17 km (6:02 / km)

verryttelyt,kisavauhtia suurin osa ja aina vuoron lopussa 30vetoa kovaa

Wednesday Jul 3, 2013 #

8 PM

juoksu 34:05 [2] 6.2 mi (5:30 / mi)
ahr:135 max:149

Monday Jul 1, 2013 #

7 PM

soutu 1:13:31 [2] 11.47 km (6:25 / km)

soutuvuoron lopussa aina 30 kovaa vetoa

« Earlier | Later »