Register | Login
Attackpoint - performance and training tools for orienteering athletes

Training Log Archive: ollari

In the 31 days ending Jan 31, 2014:

activity # timemileskm+m
  juoksu8 7:05:06 39.31(10:49) 63.27(6:43)
  Kuntosali5 4:40:00
  suunnistus3 4:14:36 12.05(21:07) 19.4(13:07)
  hiihto2 1:50:38 14.6(7:35) 23.49(4:43)
  Total18 17:50:20 65.96 106.16

«»
2:16
0:00
» now
WeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFr

Thursday Jan 30, 2014 #

6 PM

hiihto 1:00:43 [2] 13.57 km (4:28 / km)
ahr:152 max:168

Heinsuolla oli hyvät ladut

Tuesday Jan 28, 2014 #

6 PM

juoksu 59:45 [2] 9.94 km (6:01 / km)
ahr:138 max:153

Sunday Jan 26, 2014 #

10 AM

hiihto 49:55 [2] 9.92 km (5:02 / km)
ahr:145 max:161

Kauden aloitus merrasjärven jäällä,raskasta ja nihkeää oli

Saturday Jan 25, 2014 #

1 PM

suunnistus 1:13:02 [2] 6.79 km (10:45 / km)
ahr:143 max:166

Merrasjärvellä

Thursday Jan 23, 2014 #

Kuntosali 57:00 [1]

Tuesday Jan 21, 2014 #

6 AM

Kuntosali 1:00:00 [1]

Monday Jan 20, 2014 #

4 PM

juoksu 34:00 [2] 6.12 km (5:33 / km)
ahr:142 max:155

Saturday Jan 18, 2014 #

1 PM

suunnistus 1:24:06 [2] 6.19 km (13:35 / km)
ahr:143 max:170

Merskulla kiintorastit

Thursday Jan 16, 2014 #

7 AM

Kuntosali 55:00 [1]

Tuesday Jan 14, 2014 #

7 AM

Kuntosali 50:00 [1]

Monday Jan 13, 2014 #

5 PM

juoksu 34:00 [2] 5.61 km (6:04 / km)
ahr:135 max:145

Sunday Jan 12, 2014 #

2 PM

juoksu 59:27 [2] 9.39 km (6:20 / km)
ahr:141 max:155

Pakkasta -9 astetta,aika mukava keli

Friday Jan 10, 2014 #

5 PM

juoksu 32:57 [2] 5.86 km (5:37 / km)
ahr:139 max:149

Hengitys oli tukkoista

Thursday Jan 9, 2014 #

7 AM

Kuntosali 58:00 [1]

Sunday Jan 5, 2014 #

10 AM

juoksu 2:16:14 [3] 14.28 km (9:32 / km)
ahr:121 max:148

Rogapisteiden merkkaus

Saturday Jan 4, 2014 #

10 AM

juoksu 37:50 [3] 6.18 km (6:07 / km)
ahr:130 max:142

Micon kanssa ämmälän lenkillä

Thursday Jan 2, 2014 #

7 PM

juoksu 30:53 [3] 5.89 km (5:15 / km)
ahr:151 max:167

Wednesday Jan 1, 2014 #

12 PM

suunnistus 1:37:28 [2] 6.42 km (15:11 / km)
ahr:112 max:168

Rastipisteiden merkkaus

« Earlier | Later »