Register | Login
Attackpoint - performance and training tools for orienteering athletes

Training Log Archive: ollari

In the 31 days ending Jul 31, 2014:

activity # timemileskm+m
  soutu4 9:38:05 58.97(9:48) 94.9(6:05)
  pyöräily12 7:09:56 92.68(4:38) 149.16(2:53)
  juoksu7 6:04:53 37.74(9:40) 60.74(6:00)
  suunnistus2 4:18:23 11.34(22:47) 18.25(14:09)
  Total25 27:11:17 200.73(8:08) 323.05(5:03)

«»
6:00
0:00
» now
TuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeTh

Wednesday Jul 30, 2014 #

10 AM

pyöräily 2:29:10 [3] 37.76 km (3:57 / km)
ahr:132 max:162

Pyöräsuunnistustreeni

Tuesday Jul 29, 2014 #

11 AM

juoksu 1:09:42 [2] 11.41 km (6:07 / km)
ahr:136 max:149

Sunday Jul 27, 2014 #

10 AM

juoksu 1:04:35 [2] 10.63 km (6:05 / km)
ahr:139 max:161

Friday Jul 25, 2014 #

11 AM

pyöräily 1:28:00 [2] 35.3 km (2:30 / km)
ahr:139 max:161

Alussa ei oikein jaksanut,lopussa tuntui jo helpommalta

Wednesday Jul 23, 2014 #

10 AM

juoksu 45:35 [2] 7.47 km (6:06 / km)
ahr:138 max:161

Monday Jul 21, 2014 #

11 AM

juoksu 41:38 [2] 6.87 km (6:04 / km)
ahr:130 max:159

Friday Jul 18, 2014 #

2 PM

suunnistus 2:44:07 [2] 12.45 km (13:11 / km)

Koejuoksu

Wednesday Jul 16, 2014 #

7 PM

juoksu 38:35 [2] 6.78 km (5:41 / km)
ahr:135 max:149

Tuesday Jul 15, 2014 #

10 AM

suunnistus 1:34:16 [2] 5.8 km (16:15 / km)

Saturday Jul 12, 2014 #

9 AM

soutu race 6:00:00 [5] 59.0 km (6:06 / km)

Sulkavan soudut 58km aika:5.54.30 kärki:5.19.56 sija 7/36
Paras sijoitus sulkavalla.nestettä kului 3litraa,lopussa olisi voinut juoda vielä pullosta.geelejä meni 4kpl.

Wednesday Jul 9, 2014 #

7 AM

juoksu 46:52 [2] 7.6 km (6:10 / km)

Töihin

Tuesday Jul 8, 2014 #

7 AM

pyöräily 19:20 [2] 7.6 km (2:33 / km)

Töihin
4 PM

pyöräily 17:02 [2] 7.6 km (2:14 / km)

Kotio
5 PM

soutu 1:02:48 [3] 10.4 km (6:02 / km)

Viimenen treeni ennen sulkavaa

Monday Jul 7, 2014 #

7 AM

pyöräily 20:32 [2] 7.6 km (2:42 / km)

Töihin
4 PM

pyöräily 16:55 [2] 7.6 km (2:14 / km)

Kotio

Sunday Jul 6, 2014 #

10 AM

juoksu 57:56 [2] 9.98 km (5:48 / km)
ahr:134 max:168

Jalat jumissa alussa,muutenkin hieman voimaton olo

Saturday Jul 5, 2014 #

9 AM

soutu 1:36:00 [3] 15.9 km (6:02 / km)

Vetoja samalla

Friday Jul 4, 2014 #

7 AM

pyöräily 21:14 [2] 7.7 km (2:45 / km)

Töihin
4 PM

pyöräily 17:42 [2] 7.6 km (2:20 / km)

Kotio

Thursday Jul 3, 2014 #

4 PM

pyöräily 19:00 [2] 7.5 km (2:32 / km)

Kotio

Wednesday Jul 2, 2014 #

7 AM

pyöräily 21:00 [2] 7.6 km (2:46 / km)

Töihin
5 PM

soutu 59:17 [3] 9.6 km (6:11 / km)

Tuesday Jul 1, 2014 #

pyöräily 22:01 [2] 7.6 km (2:54 / km)

Töihin
4 PM

pyöräily 18:00 [2] 7.7 km (2:20 / km)

Kotio

« Earlier | Later »