Register | Login
Attackpoint - performance and training tools for orienteering athletes

Training Log Archive: ollari

In the 31 days ending Jul 31, 2015:

activity # timemileskm+m
  juoksu11 10:40:19 63.24(10:07) 101.78(6:17)
  soutu4 9:27:50 55.23(10:17) 88.88(6:23)
  pyöräily16 6:15:28 77.05(4:52) 124.0(3:02)
  Total30 26:23:37 195.52(8:06) 314.66(5:02)

«»
6:09
0:00
» now
WeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFr

Thursday Jul 30, 2015 #

11 AM

juoksu 49:38 [4] 8.19 km (6:04 / km)
ahr:145 max:232

Pulssinmittaus tökkii edelleen...

Wednesday Jul 29, 2015 #

11 AM

juoksu 1:11:57 [2] 11.83 km (6:05 / km)
ahr:142 max:213

Pulssinmittaus valehtelee....

Tuesday Jul 28, 2015 #

11 AM

juoksu 58:09 [3] 9.18 km (6:20 / km)
ahr:138 max:183

Paljon poluilla

Sunday Jul 26, 2015 #

juoksu 1:33:12 [2] 15.02 km (6:12 / km)
ahr:130 max:153

Saturday Jul 25, 2015 #

12 PM

juoksu 45:12 [3] 6.78 km (6:40 / km)
ahr:138 max:164

Renkomäen poluilla suurin osa ylös alas

Friday Jul 24, 2015 #

11 AM

juoksu 36:44 [2] 5.91 km (6:13 / km)
ahr:132 max:159

Alussa jalat tukossa,loppua kohti meno parani

Monday Jul 20, 2015 #

10 AM

juoksu 37:57 [4] 6.08 km (6:15 / km)
ahr:130 max:162

Mh4x ei kulkenut oikein,pulssi nousi huonosti

Saturday Jul 18, 2015 #

10 AM

juoksu 1:42:53 [2] 15.0 km (6:52 / km)
ahr:132 max:172

Mico mukana etsimässä munzeita

Friday Jul 17, 2015 #

7 AM

pyöräily 22:36 [2] 8.54 km (2:39 / km)

Töihin
3 PM

pyöräily 30:51 [3] 8.52 km (3:37 / km)

Kotio micon kanssa

Thursday Jul 16, 2015 #

7 AM

pyöräily 23:19 [2] 7.75 km (3:01 / km)

Töihin
4 PM

pyöräily 18:10 [2] 6.82 km (2:40 / km)

Kotio

Wednesday Jul 15, 2015 #

7 AM

pyöräily 24:42 [2] 8.0 km (3:05 / km)

Töihin
4 PM

pyöräily 17:14 [2] 6.9 km (2:30 / km)

Kotio

juoksu 58:32 [2] 9.79 km (5:59 / km)
ahr:134 max:150

Tuesday Jul 14, 2015 #

7 AM

pyöräily 23:00 [2] 7.92 km (2:54 / km)

Töihin
4 PM

pyöräily 19:24 [2] 7.0 km (2:46 / km)

Kotio

Monday Jul 13, 2015 #

4 PM

pyöräily 19:14 [2] 6.81 km (2:49 / km)

Kotio

Saturday Jul 11, 2015 #

soutu race 6:09:00 [5] 58.0 km (6:22 / km)

Sulkavan soutu

Thursday Jul 9, 2015 #

4 PM

juoksu 32:35 [3] 5.0 km (6:31 / km)
ahr:137 max:166

Mh 2x veryttelyineen. Matka noin kun kello väitti että matkaa tuli vain 4.3km

Tuesday Jul 7, 2015 #

4 PM

soutu 1:12:34 [3] 11.7 km (6:12 / km)
ahr:116 max:145

Vetoja väleissä. Ahisti jonkin verran,happi ei kulkenut kunnolla.

Monday Jul 6, 2015 #

7 AM

pyöräily 23:30 [2] 7.6 km (3:06 / km)

Töihin

Sunday Jul 5, 2015 #

11 AM

juoksu 53:30 [2] 9.0 km (5:57 / km)
ahr:133 max:148

Padasjoella virmailansaarella lenkillä. Alkukilometrit meno todella tukkoista, sit lähti kulkemaan

Friday Jul 3, 2015 #

7 AM

pyöräily 21:49 [2] 6.98 km (3:08 / km)

Töihin
3 PM

pyöräily 40:00 [2] 12.85 km (3:07 / km)
ahr:137 max:159

Töistä messilään
5 PM

soutu 1:00:06 [2] 8.78 km (6:51 / km)
ahr:122 max:147

Soutu kovassa tuulessa
6 PM

pyöräily 21:43 [2] 3.86 km (5:38 / km)

Messilästä likolammelle metsän kautta
8 PM

pyöräily 28:07 [2] 10.62 km (2:39 / km)

Likolammelta kotio

Thursday Jul 2, 2015 #

4 PM

pyöräily 19:22 [2] 6.91 km (2:48 / km)

Kotiopäin töistä

Wednesday Jul 1, 2015 #

7 AM

pyöräily 22:27 [2] 6.92 km (3:15 / km)

Töihin
5 PM

soutu 1:06:10 [3] 10.4 km (6:22 / km)
ahr:121 max:154

Vetoja 2x 20 min

« Earlier | Later »