Register | Login
Attackpoint - performance and training tools for orienteering athletes

Training Log Archive: ollari

In the 31 days ending Dec 31, 2015:

activity # timemileskm+m
  juoksu13 11:59:28 72.53(9:55) 116.73(6:10)
  rogaining1 2:35:22 7.57(20:32) 12.18(12:45)
  Total14 14:34:50 80.1(10:55) 128.91(6:47)

«»
2:35
0:00
» now
TuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeTh

Wednesday Dec 30, 2015 #

6 PM

juoksu 45:39 [2] 7.0 km (6:31 / km)
ahr:127 max:137

Meno kuin käsijarru olisi päällä

Monday Dec 28, 2015 #

4 PM

juoksu 1:01:00 [2] 10.07 km (6:03 / km)
ahr:255 max:156

Saturday Dec 26, 2015 #

11 AM

juoksu 1:00:36 [2] 10.0 km (6:04 / km)
ahr:132 max:145

Friday Dec 25, 2015 #

11 AM

juoksu 44:23 [2] 7.28 km (6:06 / km)
ahr:140 max:164

Alussa hengitys tukossa,helpotti loppua kohti

Tuesday Dec 22, 2015 #

3 PM

juoksu 56:23 [2] 10.0 km (5:38 / km)
ahr:143 max:175

Alussa kulki reippaasti,sitten tasaantui vauhti

Sunday Dec 20, 2015 #

10 AM

juoksu 1:38:51 [2] 15.0 km (6:35 / km)
ahr:130 max:155

Orimattilassa polkua,hiekkaa ja asfalttia

Friday Dec 18, 2015 #

5 PM

juoksu 44:42 [2] 7.0 km (6:23 / km)
ahr:135 max:146

Liukasta oli lenkkareilla

Wednesday Dec 16, 2015 #

4 PM

juoksu 43:56 [2] 7.1 km (6:11 / km)
ahr:132 max:155

Sunday Dec 13, 2015 #

10 AM

juoksu 46:16 [2] 7.13 km (6:29 / km)
ahr:129 max:145

Saturday Dec 12, 2015 #

9 AM

rogaining 2:35:22 [2] 12.18 km (12:45 / km)
ahr:122 max:157

Rastimerkkausta

Wednesday Dec 9, 2015 #

4 PM

juoksu 50:54 [2] 7.97 km (6:23 / km)
ahr:116 max:153

Kurkku karhea.

Monday Dec 7, 2015 #

4 PM

juoksu 42:42 [2] 7.26 km (5:53 / km)
ahr:129 max:152

Thursday Dec 3, 2015 #

2 PM

juoksu 1:02:28 [2] 10.58 km (5:54 / km)
ahr:141 max:172

Tuesday Dec 1, 2015 #

4 PM

juoksu 1:01:38 [2] 10.34 km (5:58 / km)
ahr:141 max:169

Leppoisa lenkki

« Earlier | Later »