Register | Login
Attackpoint - performance and training tools for orienteering athletes

Training Log Archive: ollari

In the 31 days ending Mar 31, 2016:

activity # timemileskm+m
  hiihto11 14:07:29 125.74(6:44) 202.36(4:11)
  juoksu6 5:01:21 30.98(9:44) 49.86(6:03)
  suunnistus1 1:54:35 5.73(20:00) 9.22(12:26)
  Total18 21:03:25 162.45(7:47) 261.44(4:50)

«»
1:54
0:00
» now
TuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeTh

Thursday Mar 31, 2016 #

4 PM

juoksu 43:34 [2] 7.28 km (5:59 / km)

Pulssinmittaus ei toiminut. Todella tukkoinen olo,lihakset jotenkin jumissa

Wednesday Mar 30, 2016 #

5 PM

juoksu 46:43 [2] 7.68 km (6:05 / km)

Pulssimittaus ei toiminut.

Monday Mar 28, 2016 #

10 AM

suunnistus 1:54:35 [2] 9.22 km (12:26 / km)

Pulssinmittaus ei toiminut. Alussa suunnistus umpihangessa 5.5km/1h20min, sen jälkeen juosten takaisin opistolle.

Sunday Mar 27, 2016 #

11 AM

hiihto 1:32:17 [3] 21.52 km (4:17 / km)
ahr:138 max:168

Osa urhkeskuksen laduista pehmeää auringosta. Kisalatua-tapanila-kilpa5-perhelenkki ja takaisin stadionille.

Saturday Mar 26, 2016 #

9 AM

hiihto 1:33:08 [2] 23.51 km (3:58 / km)
ahr:132 max:157

Hieman kovat latupohkat. Heinsuo-tiirismaa-hälvälä alueella

Friday Mar 25, 2016 #

10 AM

hiihto 1:01:37 [2] 13.46 km (4:35 / km)
ahr:146 max:178

Heinsuolla. Nihkeää kulku. Ajetulla baanalla suksi luisti jotenkin.

Wednesday Mar 23, 2016 #

5 PM

juoksu 59:35 [2] 10.08 km (5:55 / km)
ahr:130 max:143

Juoksu tuntui kevyeltä

Monday Mar 21, 2016 #

Note
(sick) (rest day)

Hammas pahasti tulehtunut,poistettu. Nyt muutama pv huilia jotta parantuu.

Sunday Mar 20, 2016 #

3 PM

juoksu 1:02:38 [2] 10.05 km (6:14 / km)
ahr:132 max:146

Raskas lenkki. Henkitys oli ahistavaa ja ruoka pyöri mahassa.

Saturday Mar 19, 2016 #

1 PM

hiihto 1:01:12 [3] 15.22 km (4:01 / km)
ahr:155 max:175

Stadion kisalatuja

Friday Mar 18, 2016 #

4 PM

hiihto 1:05:02 [3] 15.64 km (4:09 / km)
ahr:133 max:162

Saksala-renkomäki. Latu jäinen ja roskanen,osan matkaa pellolla kun oli hankikanto

Tuesday Mar 15, 2016 #

4 PM

hiihto 1:02:00 [3] 16.36 km (3:47 / km)
ahr:146 max:176

Kroppa hiukan väsynyt

Sunday Mar 13, 2016 #

hiihto 1:27:05 [2] 22.0 km (3:58 / km)
ahr:141 max:167

Luista keli ja aurinkoinen

Friday Mar 11, 2016 #

9 AM

hiihto 57:31 [3] 15.09 km (3:49 / km)
ahr:133 max:161

Kroppa väsynyt,tuntui ettei ole palautunut

Thursday Mar 10, 2016 #

5 PM

juoksu 47:00 [2] 7.77 km (6:03 / km)
ahr:141 max:177

Tuesday Mar 8, 2016 #

5 PM

juoksu 41:51 [2] 7.0 km (5:59 / km)
ahr:136 max:157

Uusien nastarien testiajoa

Sunday Mar 6, 2016 #

11 AM

hiihto 1:42:49 [3] 22.31 km (4:37 / km)
ahr:142 max:162

Alussa luisti hyvin,tiirismaalle mentäessä luisto heikkeni uuden lumen takia

Friday Mar 4, 2016 #

3 PM

hiihto 1:05:03 [3] 15.07 km (4:19 / km)
ahr:146 max:168

Tuesday Mar 1, 2016 #

11 AM

hiihto 1:39:45 [3] 22.18 km (4:30 / km)
ahr:136 max:154

Suksi pelasi hyvin

« Earlier | Later »