Register | Login
Attackpoint - performance and training tools for orienteering athletes

Training Log Archive: ollari

In the 31 days ending May 31, 2016:

activity # timemileskm+m
  juoksu10 7:39:02 48.4(9:29) 77.89(5:54)
  soutu6 7:09:18 42.63(10:04) 68.6(6:15)
  Kuntosali3 2:46:00
  suunnistus2 2:09:27 9.47(13:40) 15.24(8:30)
  rogaining1 2:07:36 6.2(20:36) 9.97(12:48)
  sisäsoutu ergo1 47:49 6.21(7:42) 10.0(4:47)
  Total23 22:39:12 112.9 181.7

«»
2:07
0:00
» now
SuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTuWeThFrSaSuMoTu

Tuesday May 31, 2016 #

4 PM

juoksu 48:37 [3] 8.59 km (5:40 / km)
ahr:144 max:165

Todella kuuma keli.töistä kotio

Saturday May 28, 2016 #

1 PM

soutu race 52:36 [5] 9.26 km (5:41 / km)

Nopein km 11.4 kmh. Pulssinmittaus tökki taas

Thursday May 26, 2016 #

5 PM

juoksu 44:42 [2] 7.79 km (5:44 / km)
ahr:128 max:181

Wednesday May 25, 2016 #

7 PM

soutu 1:00:36 [2] 9.87 km (6:08 / km)

Tuesday May 24, 2016 #

7 AM

Kuntosali 55:00 [1]

Sunday May 22, 2016 #

10 AM

soutu 1:42:54 [3] 16.6 km (6:12 / km)
ahr:179 max:232

Kroppa hieman jumissa,muuten kulki hyvin. Pulssinmittaus tökkii taas

Saturday May 21, 2016 #

11 AM

juoksu 59:27 [2] 9.94 km (5:59 / km)
ahr:152 max:169

Kroppa tuntui hieman viikon treenit,mutta hyvin jaksoi koko lenkin

Friday May 20, 2016 #

5 PM

juoksu 44:20 [2] 7.79 km (5:41 / km)
ahr:169 max:216

Ihan pk vauhtia menin ja helpolta tuntui. Pulssinmittaus sekoilee taas

Thursday May 19, 2016 #

4 PM

suunnistus 53:27 [3] 6.63 km (8:04 / km)
ahr:103 max:174

Rata 5.5km. Suunnistus meni hyvin mutta juoksu oli hieman tukkoista

Wednesday May 18, 2016 #

6 PM

soutu 1:17:54 [2] 12.76 km (6:06 / km)
ahr:144 max:188

Hyvin kulki ja suht kevyesti

Tuesday May 17, 2016 #

7 AM

Kuntosali 56:00 [1]

Sunday May 15, 2016 #

3 PM

soutu 1:14:40 [2] 11.2 km (6:40 / km)
ahr:140 max:200

Ei taida pitää paikkaansa max pulssi. Kova treeni oli kylläkin tuulessa.

Saturday May 14, 2016 #

11 AM

juoksu 41:47 [3] 7.11 km (5:53 / km)
ahr:145 max:175

Mh 5x kulki suht kevyesti

Friday May 13, 2016 #

6 PM

soutu 1:00:38 [2] 8.91 km (6:48 / km)
ahr:117 max:148

Soutukauden avaus

Thursday May 12, 2016 #

5 PM

suunnistus 1:16:00 [3] 8.61 km (8:50 / km)
ahr:158 max:178

Iltarastikauden aloitus rata 6.8km

Wednesday May 11, 2016 #

6 PM

sisäsoutu ergo 47:49 [2] 10.0 km (4:47 / km)
ahr:109 max:147

Ergolla ensimmäinen 10km

Monday May 9, 2016 #

4 PM

juoksu 51:16 [3] 8.4 km (6:06 / km)
ahr:137 max:173

3 kertaa reippaammin pulssia nostaen

Sunday May 8, 2016 #

10 AM

juoksu 47:06 [2] 8.06 km (5:51 / km)
ahr:140 max:164

Hieman on tukkoinen olo. Paikkoja hieman särkee ja välillä on kuumeinen olo.

Friday May 6, 2016 #

4 PM

juoksu 48:48 [2] 8.24 km (5:55 / km)
ahr:142 max:165

Wednesday May 4, 2016 #

4 PM

juoksu 41:05 [3] 6.84 km (6:00 / km)
ahr:139 max:162

Yritetty mh5x tehdä,mutta ei vaan kulkenut ja pulssi noussut. Olokin oli väsynyt.

Tuesday May 3, 2016 #

7 AM

Kuntosali 55:00 [1]

7 PM

juoksu 31:54 [2] 5.13 km (6:13 / km)
ahr:131 max:149

Sunday May 1, 2016 #

11 AM

rogaining 2:07:36 [2] 9.97 km (12:48 / km)
ahr:129 max:163

Rastienhakua

« Earlier | Later »